Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu,

My robimy projekt indywidualny u jednej architektki ze Stargardu(ma to być bliźniak z przyszłymi teściami:)) także ona też się wszystkim zajmuje a poza tym mam kilku znajomych w starostwie a od czerwca sama bedę tam na stażu więc "wydeptam" pewnie ścieżkę to tego pokoju w celu kontrolowania postępów:wink: Chociaż podobno gmina Marianowo to ciężki przydział :roll:

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

u nas natężenie sił i środków - nie można się przepchać pomiędzy robotnikami - serce rośnie (górka kasy maleje :wink: ).

 

Szukam ekipy do wylania podłóg (miksokrety, czy co tam jeszcze) - ale oczywiście sprawdzonej i w miare pewnej. Pomóżcie!!

 

No i oczywiście wciąż szukam namiarów na ziemię (do podsypania domku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu,

My robimy projekt indywidualny u jednej architektki ze Stargardu(ma to być bliźniak z przyszłymi teściami:)) także ona też się wszystkim zajmuje a poza tym mam kilku znajomych w starostwie a od czerwca sama bedę tam na stażu więc "wydeptam" pewnie ścieżkę to tego pokoju w celu kontrolowania postępów:wink: Chociaż podobno gmina Marianowo to ciężki przydział :roll:

Pozdrawiam!!!

 

Ciekawe u której... czyżby pani Agata P. ? mowisz staz w starostwie ... no to na rzut beretem odemnie.. ja pracuje w UM... a co do gminy marianowo to nie jest tak zle.. pani burmistrz jest z gogolewa :D

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu - jak to, trawę zadeptałeś? dlaczego?

pytam bo się martwię, swoją wysiałam, zaczyna wschodzić, ale my i psy po niej dreptamy normalnie. to co nie wyrośnie? :o

 

zadeptalismy nogami, rusztowaniami i wala sie pelno kuleczek styropianu... generalnie trawnik do kapitalnego remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek

 

 

 

a jakis namiarek na te tujki to mozna liczyc??? no i powiedz czy sa to tylko takie cieniutkie badylki???? :oops: :lol:

 

 

A Maksiu trawke przez styropian zadeptał :lol:

 

Teska - kupuje i przywozi ze swoich okolic Zdzichu :lol: jak dostałam próbki w ilości szt 3 to jeden był faktycznie pojedyńczy badylek, a dwa pozostałe ok - miały 2 i trzy gałęzie. zamówiłam teraz 30 (powiedziałam żeby wybierali dorodniejsze) - dziś sadzę - wczoraj zabrakło czasu, ale po wstępnym oglądzie wyglądają ok. jak chcesz to przydreptaj juterkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...