Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Maksiu

 

 

a kolorek tynku juz wybrałes???

 

nie bede teraz dawał tynku, porządnie się zagruntuje i bedzie musialo narazie wystarczyć... sa pilniejsze wydatki niż tynk...

pozdr

m.

 

ps. ale wiem jaki bym chciał mieć kolor tynku...taki słomkowo żółty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu

 

 

fajny kolorek......to co jeszcze bedziesz działał na budowie jak skonczysz ocieplonko??

 

po ociepleniu podbitka, bo musze do końca miesiaca oddac rusztowania, a duzo by było zachodu, zeby je znowu sciagac na budowe, a tak w zasadzie wszystkie prace wymajace rusztowań bede mial za soba, bo o tym kiedy bedzie na scianach zewnetrzych tynk to nawet teraz nie myśle.

A potem ... chwila przerwy dla portfela.. i chyba wezmiemy sie za tynki wewnetrzne.. tradycyjne, reczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu

 

 

no to masz plan :lol: :lol: fajnie. A zapytam.....chcesz w tym roku zamknac budynek?? tzn chodzi mi o okna itp...

 

Teska: w temacie okien tez mam plan.. w tym roku ich nie kupie... ale zrobie to zaraz na poczatku nastepnego roku...tak w okolicach lutego... wtedy najwiekszy przestuj na rynku okien i można dobre okna kupic w bardzo dobrych cenach :D :D :D

i uprzedzajac kolejne pytanie: od zewnatrz okleina drewnopodobna, od srodka białe... tak na 80% ta sama firma co i twoje okna :D

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten pochmurny :-? niedzielny poranek :wink:

Maksiu,

no szkoda, ze się nie spotkaliśmy bo byliśmy wczoraj cały dzionek prawie na działce, tylko nie tak od samego rana i nie do samego wieczora(w sobotni wieczór jakieś przyjemności też się człowiekowi należą :wink: )Formowaliśmy skarpę(która powstała przy płocie po spychaniu ziemi),przy pomocy takiej starej koparki(to sie nazywa cyklop czy jakoś tak).Polegało to na tym, że mój Daniel siedział sobie w tej śmiesznej kabince i sterował łychą(szczęśliwy przy tym bardzo :D ) a reszta ekipy ryła w ziemi jak krety, wybierając, korzenie i zielsko :-? i grabiąc to wszystko na końcu.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten pochmurny :-? niedzielny poranek :wink:

Maksiu,

no szkoda, ze się nie spotkaliśmy bo byliśmy wczoraj cały dzionek prawie na działce, tylko nie tak od samego rana i nie do samego wieczora(w sobotni wieczór jakieś przyjemności też się człowiekowi należą :wink: )Formowaliśmy skarpę(która powstała przy płocie po spychaniu ziemi),przy pomocy takiej starej koparki(to sie nazywa cyklop czy jakoś tak).Polegało to na tym, że mój Daniel siedział sobie w tej śmiesznej kabince i sterował łychą(szczęśliwy przy tym bardzo :D ) a reszta ekipy ryła w ziemi jak krety, wybierając, korzenie i zielsko :-? i grabiąc to wszystko na końcu.

Pozdrawiam!!!

 

ja przejeżdzałem przez Gogolewo koło 19..wiec pewnie już was nie było.. ale nastepnym razem napewno zajrze :D

 

Ale chłopak mial radość... cyklopik do dyspozycji... super!!!

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksiu

 

 

hmm....to bede Cie namaiwiac na kolor obustronny :lol: jest super...aha nio i firma tez ok :lol: i najleiej do nich sie przejsc w styczniu :lol:

 

Teska: dwustronnego nie chcemy... a uwage o styczniu zapamietam... moze podasz mi na priva namiary na dystrybutora u którego kupowalas okna?

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również witam poniedziałkowo

jak to, kiedy? :o od soboty już będzie cieplej :p

 

czemu te łikendy są takie krótkie?

 

Didi - no to, będę cieprpliwie czekać i patrzeć jak rośnie, bo to że rośnie jet niezaprzeczalne, ale tak nierówno wschodzi :cry: , a ja już bym chciała mieć dywan :)

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...