Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Didi,

a takie podmarznięte tuje są do uratowania?

 

Iwona G.,

tuje szmaragdowe kupiłam u leśniczego za Bukowym.

 

Teska,

poważnie zastanawiam się nad wyhodowaniem trawki z rolki, bo do tego potrzeba 2 rzeczy: miejsca i trochę cierpliwości. Jak się uda, to zastanowię się nad takim zarobkowaniem. :lol: A na marginesie: ile kosztuje m2 takiego trawniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czupurek

maila odebrałam :roll:

 

Józia

marne szanse, ale spytam męża, na razie ich nie wyrzucaj

 

Trawnik z rolki (tam gdzie my czasami bierzemy) to cena 8-10zł/mkw, ale nie jest nasza szczecińska rolka zbyt dobra. Najlepsza rolkę jaką mieliśmy była z Poznania, a już rewelacyjna jest duńska - nasze nawet do pięt tamtej nie dorastają, taką rolkę dostać w Polsce to by była rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

 

jeśli chodzi o system to najlepiej jest go robić przed posadzeniem roślin, ale mając już projekt ogrodu

na etapie posiadania już roślin to również jest możliwe, ale bardziej pracochłonne i czasami może się wiązać z małymi stratami w roślinach i trawniku

 

ale zachęcam gorąco do założenia systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Czytając Wasze posty widzę, że macie już poważne problemy ogrodnicze, a my na razie to tylko przesadzaliśmy kilka drzewek, aby je uratować przed niechybnym zniszczeniem w trakcie prac budowlanych. No a teraz mamy nadzieję, że się przyjmą, szczagólnie brzoza, jarzębina i świerk, który w przyszłości mógłby za choinkę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi

 

 

 

ech.....moje dopiero w doniczkach :lol: :lol:

 

Projektu ogrodu nie mam..ale wiem ze wkolo plotu posadze tuje, mam posadzone juz te irgi ( tam bedzie trzeba zniszczyc ups cos) ale ogolnie to nie mam tak duzo....no i sie zastanawiam bo mamy 2 krany na buudynku a chcemy podlewac woda miejska,powiedz czy wtedy trzeba zrobic jakas skrzynke na budynku??? :-? bo kiepsko to by wygladało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - mam jeszcze jedno pytanie. Pamiętasz może jaki macie typ dachówki, chodzi o producenta i rodzaj? Właśnie jesteśmy na etapie podejmowania decyzji o tym jaka będzie, a jakoś mamy niewielkie rozeznanie.

 

A może ktoś jeszcze może poradzić jaką dachówkę wybrać? Ma być brązowa i cementowa (no bo taka chyba jest tańsza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...