Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki dziewczyny za info :D

 

Teska a myślałam że ta hurtownia w Mierzynie jest ok, facet fajnie gada ale pewnie ma bajer nieźle opanowany :-?

 

czupurek właśnie taką elewacje chcę u siebie :D

 

delf oglądałam ostatnio zdjęcia Twojego domku i miałam się spytać jaką masz dachówkę bo mi się spodobała :D a tu proszę taką samą jak sobie wymyśliłam. Jak to wyszło cenowo u ciebie i czy nie miałaś problemów z dopasowaniem np. dachówek wentylacyjnych jak pisze Teska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :D

 

Ależ Wam zazdroszczę tych dachów i ogródków. Hurtownia dachówek jest też na Santockiej w Szczecinie - mają i cementowe i ceramiczne, a pani jest skłonna do upustów :wink: My na razie tylko tak pytalismy, ale na przyszłość dobrze wiedzieć, gdzie i na co uważać...

Też myślimy o graficie...tylko czemu on taki drogi? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek,

 

czy mogę skorzystać z okazji i Twojej fachowej wiedzy :D? PLEASE?!

Czy można podłączyć się bezpośrednio do skrzynki ZK-4p bez stawiania ZK-3b? Dostaliśmy już info od firmy podleglej ZE, że coś się u nas ruszy z prądem (na razie zbierają zgodę na dłubanie w naszej drodze od wszystkich właścicieli i całość - ze względu na papiery w gminie i starostwie - potrawa niestety ok. roku) i będziemy mieli u siebie dwie skrzynki. Pan zasugerował, że można by skorzystać z tej ZK-4p i zrezygnować z drugiej (oczywiście jest to dla nas oszczędność kosztów i miejsca). Czy jest to w ogóle możliwe? I chyba w takiej sytuacji musielibyśmy złożyć jakies podanie-prośbę do ZE o taką zgodę?

 

pozdrawiam

Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka cena nic ci nie powie, bo ja zamawiałam jeszcze w okresie "boomu vatowego", jesli chcesz jednak, to dopiero wieczorkiem. ja nie mam dachówek wentylacyjnych, więc tu też nie pomogę. Ale dachówka wyglada naprawdę fajnie i polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - nie patrzyłam na rodzaj, na dodatek jest ceramiczna, ale kolor superasty

 

Monka jak trafić? no prościutko łąkami, koło lasu i już :lol:

a tak poważnie, to od drogi normalnej asfaltowej to nie wiem :cry: , chyba że Teska wie.

najwyżej przytruptaj do mnie to pójdziemy tymi łąkami :lol:

 

Koks - no, no, tylko że ja nie elektryk :lol: a poważnie, to najlepiej zadzwoń do wydziału zarządzania majątkiem np. Rękasa tel. 813-2295, ja nie chcę cię wprowadzać w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf,

nie miałam jeszcze okazji powiedzieć:

Witaj pracowniku tej samej firmy (a może raczej zakładu lub placówki?! :wink: )...

Żeby się jeszcze nie okazało, że pracujemy na tym samym wydziale :lol:

 

M.

 

Ja WNP 8)

mam parę koleżanek budujących się, no, no...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...