Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Ivette, ciemnobrązowa dachówka cementowa firmy Nelskamp - Top 2000 S. Oczywiście oprócz tego cały komplet wszytkich potrzebności na dach... Oprócz wełny, bo gdzie indziej znalazłem taniej. Okna dachowe 78x98 i 78x140 GZL Velux'a, wyłaz dachowy VLT 1000 Velux'a - wszystko wraz z kołnierzami. komplet po prostu. Wahałem się tylko nad GGL, ale zrezygnowałem ze względu na cenę (kupiłem za to droższe rynny). W GGL pociągało mnie jedynie podwójne lakierowanie... klapa wentylacyjna nie jest i potrzebna... będzie przecież w normalnym oknie w szczycie... A na okno klapowe mnie nie stać.

Orynnowanie ze stopu cynku z dodatkiem miedzi i tytanu - bodajże patynowane - firmy Rheinzink.

Wszystko kupowane w hurtowni Razmus w Mierzynie.

 

... zupełny przypadek, bo byłem już niemal pewny co do brązowego Unibetu ("eska")... ale płakałem nad zdziadziałym kolorem i znalazłem coś lepszego, prawie w tej samej cenie.

Rynien plastikowych nie wziąłem z przymusu (moja ekipa nie dałaby mi rękojmi), a te były o jakieś 650 zł droższe od blaszanej Planiji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

u nas już prawie koniec. Wylewka ma tylko 2% wilgotności, więc w poniedziałek mają układać parkiet.

 

Jest tylko jeden problem, potrzebuję kogoś do wykonania ogrodzenia z siatki i ułożenia podjazdów i trarasu. Miał robić P Bolek ale jest zajęty, czy kotś z Was ma namiary na kogoś - PLEASE!!!.

 

Dzieki,

 

Bedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedi

 

 

hmm..głupio tak...ale prosiłam o namiar na facetów od suftów....dzwoniłam do Twojej żony...i nic... :(

 

A Bolek w koncu wrócił do mnie...troche skruszony bo za ocieplenie chciał jak żyd za matke( ech nic nie mam do Zydów) wiec go pogoniłam i wziełam faceta z firmy, mam rachunek i na pismie gwarancje...a przede wszystkim jest tanszy od Bolka....całe szczescie ze tak wyszło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z ranka! Zimno dzisiaj, nie?

 

Stasiek - też myśleliśmy bardzo intensywnie nad Nelskampem, ale w końcu wzięliśmy Euronit (cena i kolor). Okna dachowe weźmiemy Fakro a wyłaz z Roto. A gdzie Ty się budujesz?

 

Maksiu - dzisiejszy dzień z pewnością będzie lepszy od wczorajszego, czego życzę Tobie i innym.

 

Teska - jak sławetny Pan M. będzie robił wszystko wszystkim, to kiedy moja budowa zostanie ukończona?

:lol:

 

Pozdrowienia dla wszystkich! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, Teska ze tak wyszlo. Ona ma teraz urwanie głowy.

No i niestety wyszło, że ekipa nie jest godna polecenia, bo nam sufity popękały na łączeniach :x

Teraz musimy to jakoś naprawić.

Ale gościu od terkoty od Bolka jest dobry, robi u nas łazienki i mieszka tez.

 

A kto to jest Pan M, bo nie jestem w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...