Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Józia

na tej dziecie za pierwszym razem schudłam 4kg

a w zeszłym roku w lipcu ...... :evil: :evil: przytyłam 2

Mój tata miał wielką radochę gdy po 13 dniach weszłam na wagę:

"oj! służy ci ta dieta dziecko, służy!"

 

Didi,

to chyba oszukiwałaś i podjadałaś, jak nikt nie patrzył. Boże, jak ty na takiej diecie tyjesz to co jesz, jak nie stosujesz żadnej? Jestem dobrej myśli i na wszelki wypadek się nie zważyłam przed rozpoczęciem diety, żeby mnie potem nie nosiło :lol: Przyciasne (teraz) spodnie będą miernikiem skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józiu

 

 

 

to 3mam łapki...ja tez się odchudzam :) ale jem raz dziennie...i to TYLKO warzywka....rano kawka z cukrem :lol: to sprawdzona metoda...przez miesiac wroce do poprzedniej wagi,i nie przytyję... :lol:

 

Teska,

jak sprawdzoma ta dieta i nie przytyjesz, to czemu znowu ją stosujesz? :lol:

 

A serio - ja tyję przez miłość do ciast, ciasteczek, czekolady, i innych pyszności. Jak sobie można odmawiać takich rzeczy? toż to lepsze niż seks :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi

 

 

no własnie ten namiarek dostałam..... :lol: od znajomych....oni podobno maja tez sysyemy nawadniajace :lol:

jeśli chcesz to posłuchaj mojej rady:

ich systemy i gardeny nie kupuj, są słabe, drogie i często zamówienia przychodzą niekompletne, a potem próbują ci wcisnąć, że nie było tego w zamówieniu, albo, że zgninęło po drodze, a gardeny są tak słabe, że kosiarka potrafi sciąć czubki zraszaczy :o

dobre są natomiast systemy rain bird, my np mamy go na ogrodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi

 

gardeny to wiem ze lipa :lol: a te wasze to sa bardzo hmm drogie??

 

aha...to ja jak pozwolisz zadzwonie wieczorową porą do Was? :oops: :lol:

Teska

w toro, to potrafią taki kit wcisnąć, że szok

już widzieliśmy takie projekty gdzie na ogródku 600m, wstawili 8 sekcji,a wystarczyły 4, a za każdy element płacisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

trochę się towarzystwo poluzowało w języku i tematach 8) :lol:

 

A pro pos diet: sie nie znam, bo nie stosowałam (dzieki mamo i tato za geny!!), ale wiem na pewno, że jedzenie raz dziennie, to troche za mało i rozleniwia organizm, który uczy sie, że dostaje mało i rzadko jeść, więc...magazynuje! A więc lepiej częściej i malutko.

 

A pro pos diet 2: Pamietacie, jak Jolly rzucała palenie?? Józiu! jesteśmy z tobą!! :lol:

 

Witaj Kombi. :D

 

Agniesia, cos poważnego? Powspierać cię troszkę?

 

Melduję: rynny Gamrat - tanie i działają :wink:

piasek - przy moście Cłowym (wielka reklama przy drodze na Dąbie)

 

Przyjmę ziemię!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...