Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Delf,

niestety nie mam ziemi na pozbycie się ale w tych rejonach ziemi sporo a gęstość zaludnienia jeszcze niezbyt duża, więc pewnie by się coś znalazło :wink:

 

 

Co masz na mysli?

 

hmmm co prawda nie jestem arcobaleno.. ale wydaje mi sie ze kolezanka zle zrozumiala pytanie delf'inki :D delf chciala ziemie, taką do nawiezienia na swoja dzialke.. a z kolei arcobaleno napisala chyba o ziemi w sensie dzialkach pod budowe :D, a to o gestosci zaludnienia to o tym ze ludzi we wiosce malo.. a ziemi wolnej duzo :D

przynajmniej ja to tak zrozumialem...

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu

 

 

ale jak skonczysz to znow te 3,5 wskoczy...no i co???? a kto pił tylko wode w kawiarence, zadnych ciasteczek???? :lol: :lol:

 

nie sadze... roboty mam jeszcze sporo... a z prezentow od losu trzeba kozystac i szanowac je...

a co do wody to nadal pije tylko wode.. a ciastek i slodyczy nie ruszam.. poprostu sie odzwyczailem..

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gardeny są tak słabe, że kosiarka potrafi sciąć czubki zraszaczy

 

Kosiarka potrafi ściąć czubek każdego zraszacza. A jak nie to się nóż się złamie i dopiero narobi ambarasu. Wybieraj co wolisz.

 

Gardena to wysoki jakościowo i kompletny system oferujący wiele zaawansowanych rozwiązań włącznie z automatyką pogodową, czasową itp itd. Bardzo rozpowszechniony ale i drogi.

 

"rain bird" być może nie gorszy ale osobiście nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałem tylko siedzę cicho jak nie mam nic do powiedzenia.

Co do Gardeny to mogę polecić z czystym sumieniem. Taki system

ma mój teść na ogrodzie. Sam mam parę wyrobów tej firmy.

Są naprawdę niezłe. Ale gdzie to kupować to osobne zagadnienie. Ja dotychczas in CASTORAMA only. Ale przy poważniejszych zakupach warto poszperać w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - drzwi świetne.... najbardziej do mycia :lol: :lol: :lol:

 

Maksiu - ja np. przez ostatni rok naprawdę bardzo ciężko pracowałam fizycznie, tak że pot (no wiesz). a efekty: taka "duża" jeszcze nigdy, w całej mojej karierze, nie byłam.

więc od pracy się nie chudnie ma się za to, niezłe bicepsy :lol:

 

chudnie sie, chudnie... widac jestes przy wyjatkiem potwierdzajacym regułe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...