Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czupurek, ja się dwoma rękoma podpisuję, pod tym co mówisz. Natyrana jestem jak pies, jeść mi się nie chce, a taka wielka, to byłam ostatnio 11 lat temu jak urodziłam Michała.

Dietę Mayo stosowałam 13 lat temu schudłam 6 kg, tylko wtedy wagę wyjściową miałam z 15 mniejszą niż teraz. Zupełnie bez potrzeby wtedy się odchudzałam. Organizm się buntuje i każda kolejna dieta przebiego gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ale od wczoraj naskrobaliscie :D

 

dziekuje Wam,

trafilismy do szpitala, bo pani dr w przychodni postawila zla diagnoze i zle leki wybrala,

w ciagu 2 dni - no akurat likend (specjalnie poszlam w piatek zeby w wolne dni nie zostac bez lekarza) dostala biegunki i wymiotow,

no itrafilismy na unie, wczoraj wieczorem wlaczyli kaloryfery (personel sie poskarzyl ze mu zimno 8) )

nie chce tam wracac, dzieci placza, krzycza, maja juz dosc zabiegow i bolu, no ale leczyc sie musza,

ide spac i za pare godzin znowu zmykam do malej,

 

ale przynajmniej warunki higieniczne sa dobre - przy kazdym pokoju wc, prysznic, 2,3 zlewy

(oczywiscie matki na krzeselkach nocuja)

a oddzial nazywa sie oddzialem sw Mikolaja :D

 

 

zeby bylo w temacie budowlanym :wink: - wzielam muratora, ale tak mi sie rece trzesa z nerwow, ze nie moge czytac w szpitalu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska,

 

ja się co chwilę "odchudzam" i co chwilę "zamierzam" :lol:

Najskuteczniejsze było tzw. "odchudzanie w kupie" - kilka lat temu razem z Mamą i Siostrą schudłyśmy w ciągu ok.2 tyg. (ohydna dieta selerowa :( ) ponad 20 kilo (oczywiście nie każda, tylko w sumie! :wink:). Wszystko niestety rok później wróciło do tzw. "normy" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj, Teska! Domyślam się! Nie chciałabym być tym kalafiorem :wink: !

Pamiętam moją "nienawiść" do gotowanego selera! Już na sam jego widok robiło mi się słabo...nie mówiąc o jedzeniu!

 

Ale przyznaj się bez bicia: jesz tylko te dwa warzywka? nie jest to zbyt jednostronne? Przecież musisz mieć energię na pracę w ogródku! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i odpowiadam zaczynam niby budowe szkieletora drewniany dl 02 złocisty ale puki zaczne to sprawy zezwoleni itp jeszcze nie zakonczone wioska niedaleko maxia ino przez las maxiu twoja wioska to moje strony niby rodzinne jesli moze ktoś z was wie gdzie juz stoi jakiś drewno szkieletor to prosze o namiary nawet na gg2585075
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...