Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Zaglądałem tylko siedzę cicho jak nie mam nic do powiedzenia.

Co do Gardeny to mogę polecić z czystym sumieniem. Taki system

ma mój teść na ogrodzie. Sam mam parę wyrobów tej firmy.

Są naprawdę niezłe. Ale gdzie to kupować to osobne zagadnienie. Ja dotychczas in CASTORAMA only. Ale przy poważniejszych zakupach warto poszperać w Internecie.

 

Wczoraj nie mogłam odpowiedzieć bo byłam zalatana :roll:

Mam małe pytanko: czy masz porównanie z systemami innych firm?

Z racji wykonywanego zawodu na sprzęcie zjedliśmy juz zęby, pewnie, że jest to zdanie trochę "zpaczone", ale jeśli po jednym zleceniu nozyce gardeny pękają, to poprostu nie możemy sobie pozwolić na przestoje w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

didi

 

 

to tak czy nie? raczej tak... :-? :oops:

Teska

odpowiedziałam tak, bo być może są gdzieś na świecie technologie, które pozwalają na pozostawianie wody na zimę. Natomiast u nas w naszej szerokości geograficznej i przy tych materiałach, które są dostępne na naszym rynku, zawsze stosuje sie jesienne wydmuchiwanie wody z systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim we środę.

 

Jak tam trzymamy się? Bo ja tak :D

Wczoraj po marchewkowym obiadku (tylko! :x ) Józio wyciągnął mnie na rowerowy objazd lasu, a wieczorem ja wyciągnęlam jego. Tylko od siodełka boli mnie pewne miejsce :lol:

 

Ps. Dzisiaj jazdy ciąg dalszy.

Ps2. Chyba jednak chudnę.

Ps3. Do końca diety zostało 8 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji. Byłem wczoraj w jednym z "salonów" "oferujacych" meble kuchenne i nie mogę wyjść z podziwu, myślałem, że takie przypadki to już przeszłość, a na pewno w sklepach oferujących wyroby ogólnopolskich firm. Dwóch gości siedziało przy komputerach układając pasjansa i rozmawiając na GG, a na naszą prośbę o jakąś prezentację tego co mogą zaoferować (no oczywiście sami nie miali ochoty się oderwać od swoich ulubionych zajęć) robili wszystko aby nas spławić, posuwając się nawet do stwierdzenia "no przecież płakać nie będziemy, że sobie Państwo pójdziecie".

 

W sumie to można użyć hasła reklamowego: "Forte gratulujemy sprzedawców"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko: czy masz porównanie z systemami innych firm?

Z racji wykonywanego zawodu na sprzęcie zjedliśmy juz zęby, pewnie, że jest to zdanie trochę "zpaczone", ale jeśli po jednym zleceniu nozyce gardeny pękają, to poprostu nie możemy sobie pozwolić na przestoje w firmie.

 

Tak choć może niezbyt bogate.

Np z Hozelock jeśli mówimy o nawadbnianiu. Też bardzo solidny sprzęt. Zaś do nonamów z CASTORAMY to nie ma nawet porównania. Nożyce np prorównywalne z Fiskars. Kosiarki to preferuję Boscha.

 

Ale żeby było jasne - nie jestem żadnym dystrybutorem Gardeny ani nikt z mojej rodziny czy znajomych. Nie chciałbym także rozpoczynać żadnej wojny systemowej w rodzaju Gardena vs. Blue Bird. Jeśli używasz na codzień sprzętu którejś z wymienionych firm to z pewnością Ty możesz o nim powiedzieć najwięcej. Ja zaprezentowałem swój pogląd niedzielnego użytkownika wsparty zaledwie ogladem inżynierskiego oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus

Sorry jeśli odebrałeś moją wypowiedź jako atak na Ciebie, to nie było w zamierzeniu, chodziło tylko o to, że my po prostu mamy porównanie i mówiłam z własnego doświadczenia. Nie twierdzę, że Gardena jest totalnie do d....., ale porównując ( od 8lat zawodowo, a wcześniej amatorsko) ...są lepsze firmy! ale czasami i w mercedesie trafiają się auta które prosto z salonu idą na warsztat (znam osobiście takie Vito).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi

 

 

ja wiem..ale czytałam o jakis automatach co to za cie wody sie pozbywają z układu... :lol: :-?

 

ni i pytanie.....kiedy dysponujecie czasem?? chodzi o rzucenie :) okiem i policznei ile i co.... :-?

 

ten weekend mamy już zaplanowany, ale postaramy się znaleźć czas by wpaść na małe oględziny....no.....i przy okazji zobaczymy wreszcie tego twojego delfinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...