Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

 

melduję, że radarek na ku słońcu działał niestety, bo właśnie straż miejska przysłała mi wezwanie na 19-go do złożenia im wizyty

popatrzyłam w taryfikator i włos mi się zjeżył stracę 8-10 pkt i 350-500zł

:evil:

:roll: :roll: :roll: załóż mini, noga na nogę, maślane oczka, a tak poważnie to sama nie wiem co byś mogła skałamać, punkty to nie ważne, ale szkoda kaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek,

 

może szczecińska straż miejska to ważniaki i służbiści, ale moja - lokalna jest w porządku.

 

Zrób jak mówię - i tak nic nie tracisz i gorszych kłopotów mieć nie będziesz. A zauważyłam, że ludzie swoim zachowaniem prowokują często mających jakąś władzę do określonych zachowań. Bądź elaaaaaaaaaaaastyyyyyyyyyyyycznaaaaaaaaaaaaa.

 

No i się pomądrowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie

Oj, żebym znowu burzy nie rozpętała :wink:

Powiem tak:

dobre kosiarki dla celów domowych można kupić np. w Castoramie, my preferujemy te z silnikiem Hondy lub Brixa (nie wiem jak to się pisze), 4-4,5KM, ceny ich to ok 800-1000zł, ale czasami w promocji to i po 600zł mozna kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi - no to, współczuję. Daj znać na priv czy da się z tą japońską sprawą dla młodego i ile chał mać.

 

Dzięki dziewczyny: ze spódnicą i tymi maślanymi, na pewno wykorzystam, często działa :p

Nie mam dużego doświadczenia (a raczej żadnego) z nazymi miastowymi strażnikami, ale z uwagi na to, że to taka niepełna władza pewnie sobie używają na biednych ludziach (takich jak ja: niewinnych i wogóle :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie

Oj, żebym znowu burzy nie rozpętała :wink:

Powiem tak:

dobre kosiarki dla celów domowych można kupić np. w Castoramie, my preferujemy te z silnikiem Hondy lub Brixa (nie wiem jak to się pisze), 4-4,5KM, ceny ich to ok 800-1000zł, ale czasami w promocji to i po 600zł mozna kupić

 

No właśnie mnie to tak bardziej te "promocyjne" ceny by interesowały ...

 

A czy oprócz silnika te bajery typu własny napęd i koła łożyskowane jak w terenówce, rzeczywiście wpływają na trwałość i jakość użytkowania? [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może się pokusić o zakup takiej kosiarki np z allegro?

 

czyli musi mieć:

- moc 4-4,5kM

- dobrą szerokość koszenia (Czyli ile?)

- coś jeszcze?

 

no to jest jakaś myśl...

 

- moc - tak

- szerokość - a bo ja wiem?

- kosz - jakiś łatwy do czyszczenia i opróżniania,

- pewnie niekłopotliwą regulację wysokości koszenia, tak myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

melduję, że radarek na ku słońcu działał niestety, bo właśnie straż miejska przysłała mi wezwanie na 19-go do złożenia im wizyty

popatrzyłam w taryfikator i włos mi się zjeżył stracę 8-10 pkt i 350-500zł

:evil:

 

zawsze możesz powiedzieć że to kuzynka z Puerto Rico prowadziła twój bolid i podać jakieś namiary i że tak powiem choćby się pos... to nic Ci nie zrobią

ale wtedy idziesz na udry i sytuacja jest nieprzyjemna, ja sam w takowej sytuacji powiedziałem ze to ja prowadziłem i wzieliśmy niższy próg mandatowy, ale jak bym miał zapłacić 500oln i dostać 10 punkcików to chyba bym zwalał na rodzinę w Canadzi lub na Wyspach Owczych i niech ściągają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...