Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

zbix - jestem przekonany, że ktoś kto chciałby walczyć mógłby się bardzo mocno zdziwić jakiej jakości odbitkę można zrobić z takiego zdjęcia, może z oszczędności zrobili odbitkę o niskiej jakości, ale zapewniam Cię, że przy kopii dobrej jakości można bezbłędnie zidentyfikować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Mnie osobiście nie spotkała przyjemność bycia sfotografowaną przez taki radar, ale braciszek dostał wezwanie i stwierdził, że nawet ślepiec dugi raz go na oczy widzący by stwierdził, że to właśnie ta osoba. Radar był na Gdańskiej.

 

moje zdjęcie pochodziło z przestawianego radaru Straży Miejskiej i widać było tyle co nic, tyle że numer rej. auta był czytelny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

więc uściślam (do rozstania z niebyle jaką kasą zostało mi jeszcze 8 dni):

- mini,

- maślane oczy,

- patrzę na zdjęcie:

* jak nieczytelne to, kuzynka z afryki i po sprawie.

* jak czytelne to:

- dalej maślanka,

- blondi (sorki jakby cuś),

- budżetówka,

- wszystkie choroby i plagi świata

 

a i mam genialny pomysł: skombinuję sobie jakąś perukę to, może nie będę podobna?

 

piszcie dalej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie radaru: :lol:

 

Ja tez miałam przyjemność bycia sfotografowaną, własnie przenośnym draństwem, mnie na tym zdjęciu to w ogóle nie było, auto-widmo, ale numery rejestracyjne widoczne, jak nie wiem, co. Samo zdjęcie było czarno-białym wydrukiem, podejrzewam, że dla celów poglądowych, a gdzieś tam był oryginał o zabójczej rozdzielczości 8) , gdzie można by było kolor szminki rozpoznać :wink:

 

I jeszcze jedno: temat kominki. Mąż wczoraj odwiedził pare sklepów - dno i babelki, jesli chodzi o sprzedawców i ofertę. Wybronił sie jedynie sklep na Gdańskiej.

Macie jakieś doswiadczenia i typy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni mam jeszcze kominka :cry:

ale wstępne rozeznanie też nie napawało mnie optymizmem

zapraszani "kominkarze" rzucali takie ceny, że ech szkoda gadać

 

jak narazie u mnie stanęło, że jakbym wygrała w totka to, kominek zrobi mi facet z winogronowej (dłuuuuuuugie doświadczenie - stary zdun i tak mocno nie chciał mnie oskubać, polecony przez nieraz reklamowanego tu pańkę ze struga tel. 501041776). Kominek - hajduk wolkando z dwoma bokami szklonymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Bardzo, bardzo Wam dziekuje Dziewczyny za kciuki i slowa otuchy. :D

Po 2 dniach inhalacji byla taka ogromna poprawa, ze nas wypuscili dzisiaj.

Wczoraj jeszcze pokluli mala na drugiej rece, bo szukali zyly (dzieci maja taka malusienkie rece :roll: a tych zylek to nawet nie widzialam, ale znalezli), bo na pierwszej rece bylo zapalenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...