Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska - więc ostrzegam proszę wolniej :lol:

 

Bodekku - ale ty pędzisz :p

 

tak u mła brama samonośna (światło 3,5m), wiśniowskiego (jak u większości z nas). wyszło taniej niż u innych bo, nasza jest ręczna (z bardzo wielu powodów, a głównego brak kasy).

najkorzystniej wyjdzie ci na braniborskiej (Teska dostała bodaj 15% rabatu) i na rapackiego (ja dostałam 9% - ale i mniej zamawiałam). inni przedstawiciele nieelastyczni - ostatnio znajomy zamówił na świerczewskiej i zapłacił jak za zboże.

wcześniej robiłam rozeznanie i wiśniowski wychodzi korzystnie cena-jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, wiedziałam, że pomożecie :D

Ja szukam zwykłego kominka, a jedynym kryterium jest duża szyba, no i podejscie od dołu na powietrze (żeby czerpał powietrze z zewnątrz).

Wczoraj przyuwazyłam fajny w Castoramie, ale bez podejścia :-?

A był maprawde duży: 83x87 cm (czy jakos tak). Kosztował 3700 tys. Jak to sie ma do cen innych? Fajne ma Merkury - znacie je?

Jotul i Spartherm, to chyba wyższa półka cenowa, co?

 

Agniesia bardzo dobry oddział "oddechowy" :wink: ma szpital w Zdrojach. Wiem, bo przez pierwsze dwa lata życia mojego starszego synka byliśmy tam chyba z 7 razy. Zawsze z nim zostawałam, taki tam mają system i bardzo miło (o ile w ogóle można mile ) wspominam tamtejszy oddział. Inhalator mam do dzisiaj w domu, i czasami sie jeszcze przydaje, ale baaardzo rzadko. A co do wenflonów - ech, mojemu synkowi zakładali w 4 dobie życia, musiałam wyjść ..... A potem miał go na główce, jak kokardę :wink: Troche sie rozgadałam, ale tak mnie wzięło na wspominki :D

Życzę zdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeziebila sie, pani w przychodni powiedziala, ze angina (ktorej nie bylo), potem wymiotowala po biseptolu, no a potem jeszcze rozwolnienie i trafilismy na unii,

3 lata temu okazało się, że też jestem uczulona na biseptol, po trzech dniach zażywania tego leku wyladowałam w szpitalu pod kroplówką (tak spędziłam śledzika 2002roku :cry: )

Teraz musisz pamietać, aby za kazdym razem (gdy mała bedzie chora) przypominać o uczuleniu lekarzowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf

 

 

a te Merkury to produkcja z Koszalina?? bo jesli tak ( a cos mi kołacze) to po jednym sezonie zamiast czrnej blachy bedziesz miała place prawie srebrne...

ja mam produkcję koszalińską, (tylko nazwy firmy nie pamiętam), co prawda mam obudowę srebrną, ale nic się z nim nie stało a jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...