Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich, duma mnie rozpiera, bo właśnie odebrałem pierwszego tirka z silkami i czuje się prawie jak bym go sam rozładował :lol: , a był katapilarek

od razu mam pytanko,

macie namiar na katapilar miejscowy, (najlepiej rejon Dobra) bo mój jechał ze słonka i dwa razy drożej kosztował mnie dojazd, niż rozładunek tych 24 ton.

ale ogólnie praca wre, dziś zalewamy ławy, a w poniedział Boby budownicze zaczynają murować fundamenty

podrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbigx - jakie (skąd) silikaty kupowałeś? Jakiej grubości bloczki będziesz miał na ściany 18 czy 24 cm, robiłeś porównanie kosztów w przypadku Twojej budowy pomiędzy silikatami a BK? Co do sprzętu to niestety nie mam nic do polecenia, ale może warto poszperać w Polskich Książkach telefonicznych, albo po okolicznych budowach.

 

Oczywiscie gratuluję rozpoczęcią, je jeszcze czekam na pozwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR - odpisałem ci na priv o kosztach

Klaus - proszę Cię nie słuchaj podszeptów złośliwych troli i nie pisz nic o szyszkach itp. - jak w cegle z której można budować 4 piętra o ścianie szerokości 18 cm mogły by się znaleźć szyszki,

co do wymiarów to na palecie wyglądają równo, jak będą problemy - to reklamacyjka, muszą być równe - Xella chwali się 1 mm max niedokładności wymiarów.

3mta się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i nie pisz nic o szyszkach itp. - jak w cegle z której można budować 4 piętra o ścianie szerokości 18 cm mogły by się znaleźć szyszki,

 

A jednak zobacz post pattaya w wątku

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=43219&highlight=silka

 

...Xella chwali się 1 mm max niedokładności wymiarów.,

 

Oby to nie było kolejne reklamowe kłamstwo.

Zobacz post TadkaL wysłany Pią Maj 06, 2005 8:41 pm w wątku:

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=44278&postdays=0&postorder=asc&highlight=emanuela&start=60

 

 

Ale nie żebym był przeciwko Silce. Rozpytuję bo sam o niej poważnie myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp . dla klausa jadąc autem i tylko słuchając tej buraczanej gadki kierowców info spływa do ciebie z promienia ok 5 10 km i to juz wystarcza aby zdjąc noge z gazu wiesz mi podawane są pewne info gdzie suszarka policji gdzie straż miejska wystawiła fotoradar i czy gołębniki na gdańskiej woj. polskiego ku słońcu mają tasmę jeśli masz możliwość i kogoś z cb w samochodzie to posłuchaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaus A jednak zobacz post pattaya w wątku

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=43219&highlight=silka

 

Oby to nie było kolejne reklamowe kłamstwo.

Zobacz post TadkaL wysłany Pią Maj 06, 2005 8:41 pm w wątku:

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=44278&postdays=0&postorder=asc&highlight=emanuela&start=60

 

Ale nie żebym był przeciwko Silce. Rozpytuję bo sam o niej poważnie myślę.

 

silka wygląda na niezanieczyzczoną, a jak bedzie klejona na ścianie to Ci napiszę czy nie ma róznic wymiarowychh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

my budujemy z silki, żadnych szyszek czy gałęzi nie widziałem.

co do dokładności to prawda, ale wspaniali murarze potrafią wszystko sp...

ja o niedokładnosciach przekonalem sie dopiero przy tynkach

 

co do ceny to biorąc pod uwagę wartość materiału na ściany do wkładu w cały budynek różnica ceny bk-silka, wg mnie, nie gra roli. ważniejsze są wględy użytkowe, a te, wyrażane ostatnio nawet przez sprzedawców ceramiki, są po stronie silki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...