Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam grupe popołudniowo,chociaż o tej porze to tu raczej pustawo .Jutro mam odebrać pozwolenie z Polic ciekwe czy będzie można tam dojechac ?Maro 74 chyba się dogadam z panem M.tylko chciałabym zobaczyć jakąś wykonaną prace .Jak wszystko dobrze pójdzie to na początku czerwca zaczynamy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupe popołudniowo,chociaż o tej porze to tu raczej pustawo .Jutro mam odebrać pozwolenie z Polic ciekwe czy będzie można tam dojechac ?Maro 74 chyba się dogadam z panem M.tylko chciałabym zobaczyć jakąś wykonaną prace .Jak wszystko dobrze pójdzie to na początku czerwca zaczynamy :D

 

Do starostwa można dojechać nawet teraz, tam ta bombka nie ma zasięgu :wink: .

Własnie miałem nawet zapytać czy wkońcu coś uzgodniliście, a jeśli tak i macie prawie temat klepnięty to fajowo i myslę że będziesz zadowolona.

Jeśli chcesz coś obejrzeć to chyba raczej w tamtym jego regionie bo na co dzień to tam robi. Czy zależy ci bardziej żeby zobaczyć w realu czy może zdjęcia chociaż w realu to zawsze lepiej, w zasadzie to żaden problem godzinka samochodem i jesteś na miejscu obejrzysz popytasz i wszystko wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam deszczowo :(

gdzie kupić kamyczki- żwir do wyrabiania betonu samemu w betoniarce

i ile może tona tego kosztować

poz.

 

Wszelkie piaski i zasypki potrzebne do budowy, koparki oraz transport ma w swojej ofercie p. Lasota 486-05-91, namiar dostałam od sąsiadów, którzy korzystali z jego usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę wieczorowo i deszczowo ledwo mrzy wszyscy chyba na działeczkach pracują i budują lub modernizują ponawiam info w sprawie transportu materiałów długich do 10 mb dla foorumowiczów znizki i rabaty ja komuś pomogę może ktoś w przyszłość mi tez pomoże co wy na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbigx - jak idzie budowanie, czy ściany z silki pną się już do góry? Daj mi znać jak będziesz mieć już jakieś uwagi dotyczące możliwości wykorzystania kanałów w bloczkach, czy uda się tak je układać, aby potem można do nich wprowadzać np. przewody? A jeszcze jedno jakiej klasy bloczki stosujecie 15 czy 20 MPa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

silka klasy 15

na razie z uwagi na pogodę ( a raczej niepogodę ) ugrzęzłem w fumndamentach - Boby czekają aż ławy przeschną żeby można je namaszczać dysperbitem i murować ścianki fundamentowe, a jak będzie dalej to dam znaki, ale elektryka to jeszcze przyszłość

 

a jak negocjacje silkowe - byłeś u pabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich środkowo

 

idę dzisiaj z synem na premierę gwiezdnych wojen - seans 23.55

 

a jutro

na jutro wzięłam wolne - muszę odespać :lol:

 

trawka dalej rośnie, wczoraj zaczęliśmy sadzić kolejny szpaler thujek - więc będą już dwa boki obsadzone :lol:

 

koncepcyja ogrodu też gotowa - ach ta Didi to, jest zdolna bestyja :lol:

 

apropos Didi - mam pytanko:

- czy mogę nawieźć iglaki (czym) posadzone jakieś 2 tyg. temu?

- kiedy się je przycina?

- i czy się przycina i kiedy wiśnie japońskie?

 

no nieładnie, skłamałam bo to były 3 pytania, a nie jedno i do tego złożone.

 

pozdrawiam wszystkich, niech moc będzie z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...