Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Teska, łał! To tylko gratulować i... pozazdrościć ;)

 

A ja u siebie dojrzałem dzisiaj... węża. Nie znam się na nich, ale pyton to to nie był... cienkie, długie i ciemnobrązowe... żmija czy jakiś zaskroniec... (wolę zaskórniaki)... potem sobie odpełzło, ale było bardzo blisko domu, właściwie na przyszłym tarasie... Niby to nie jest jadowite, ale człowiek sobie uświadamia, że dziczyzna może mu do domu wleźć... hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek - do nas chodzi zygzakowata. Grzeje sie na kamieniach i tarasie .To jest ta zaraza obok mojego postu. W różowym wiaderku :). Pozerkaj sobie po krzaczkach wokół. Jak się okażę że rezydują żmije zygzakowate to zapamiętaj - na Wojciecha mają surowicę.

I pozdrawiam wszystkich, szczególnie chciałabym pozdrowić Maksia - gratuluję budzika, Teskę - gratuluję drzwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cienkie, długie i ciemnobrązowe... żmija czy jakiś zaskroniec... Niby to nie jest jadowite, ale...

 

Zajrzyj do czerownego wiaderka Joasi - jeśli takie samo (z takim lekkim rzucikiem w romby na plecach) to miałeś do czynienia z tzw.: miedzianką - jedyna jadowita żmija w polsce - u nas też ich pełno - sami ze trzy eksmitowaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w deszczowy poniedziałek!

 

Teska - cieszę się razem z Tobą z pięknych drzwi.

:lol: (ale cena też jest piękna - cóż jest to inwestycja długoletnia...).

 

Ja zamówiłam drzwi zewnętrzne u Urzędowskiego - z firmy CAL - za całe 2.000 brutto! (supercena, nie?) Są to drzwi płytowe (nie wiem czym różnią się od płycinowych, które są znacznie droższe), oczywiście drewniane w pięknym kolorze, pasującym do okien i z piękną owalną szybą, aby doświetlić wiatrołap. Są naprawdę bardzo ładne!

 

Miłego dnia! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa łyki statystyki:

pierwsza liczba to liczba postów z 10 września, druga to liczba postów z 29 września, a trzecia to przyrot:

 

1 Grupa Krakowska 6279 6605 326

2 Grupa Wrocławska 2501 2547 46

3 Grupa Warszawska 2351 2445 94

4 Grupa Trójmiasto i okolice 1708 1888 180

5 Grupa Szczecińska 1627 1870 243

6 Grupa Wielkopolska 1603 1716 113

7 Grupa Śląsk Górny i okolice 871 899 28

8 Grupa Kampinoska 809 868 59

9 Grupa Łódzka 479 488 9

 

Jak widać mamy drugie miejsce jesli chodzi o przyrost... w takim tempie być może miniemy niedługo grupę trójmiejską

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...