Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :D

czekam i czekam i nic w starostwie nie wyprodukowali w zwiazku z naszym pozwoleniem...

 

a jutro pogawedka z urzednikami na temat odrolnienia tylko kawalka dzialki pod domem,

no chyba ze Wy mozecie powiedziec kiedy sie sklada podanie o odrolnienie kawalka ziemi pod domem? przed budowa?

 

czy moze w jakims innym terminie

 

dziekuej za wszelkie odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska z rozmowy wynikało, że jest tak jak mówisz, powiedział, które materiały u niego, a które powinienem poszukać w innych miejscach. Oferował też przygotowanie oferty na wykonawstwo, masz może jakieś wiadomości jaką ma ekipę, czy jest solidna, atrakcyjna cenowo i szybko buduje.

 

To które materiały lepiej kupić w Pablo? podzielisz się informacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czupurek jeszcze śpi, ale już :o :wink: jestem - troszke mi sie troi w oczach z niewyspania, ale warto było! To chyba najlepsza i najlepiej zrobiona część Gwiezdnych Wojen. Gdyby tylko film zaczął sie punktualnie, a nie po 40 minutach :-? - byłoby super.

 

Pan Pańka troche mi sie zaczyna opóźniać, czy ktos z was macza w tym swoje palce ? :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka, ale mnie wyslali do Szczecina na Mickiewicza :o

tzn: architekt cos skladala - nie moge wydusic z meza co :roll:

 

no i do domu przyszlo pismo wlasnie ze starostwa Wydzial Ochrony Srodowiska i Rolnictwa - to wlasnie chyba to, o czym piszesz

 

odpowiedz wyglada tak:

dotyczy - wydania zezwolenia na wylaczenie z produkcji rolniczej uzytkow rolnych klasy RV stanowiacych dzialke... o pow... polozona w...

 

Starostwo informuje, ze rozpatrzono wniosek w powyzszej sprawie i ustalono co nastepuje:

- zgodnie z uchwala.... przedmiotowy teren.... to teren zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi uslugami

- grunty ww dzialki zgodnie z dokumentacja sa wytworzone z gleb pochodzenia mineralnego

 

Wobec powyzszego w swietle przepisow z dn... uzytki... nie sa objete szczegolna ochrona i nie wymagaja decyzji zezwalajacej na wylaczenie z prod rolniczej.

 

I na koncu dopisek - wszelkie zmiany danych objete ewidencja gruntow nalezy zglosic w Szczecinie na Mickiewicza 41 (osrodek dokum w Policach z siedziba w Szcz)

 

no i teraz nie wiem co skladac i kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...