Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

tyle sie dowiedzialam - automatycznie wszystko odrolnione, bo taki jest plan zagospodarowania, wiec bedziemy placic

 

no i jeszcze pytanie chyba ostatnie :roll:

 

w decyzji jest podane : do wiadomosci Powiatowy Osrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, urzad Gminy w P, a/a

 

a w tekscie: o zmianie danych objetych ewidencja gruntow nalezy powiadomic Staroste w terminie 30 dni, zglaszajacy zmiane ma dostarczyc dokumenty geod i kartogr, zgloszenia nalezy dokonac w PODGiK w P z siedziba w Sz na Mickiewicza

 

 

czyli juz nic nie musze zglaszac? dopiero jak domek stanie i geodeta zrobi nowa mapke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

kolejna micha informacji - ciagna sie jak spagetti :wink:

 

na Mickiewicza powiedzieli, ze przychodze do nich jak zaczynam budowe,

skladam jakies papierki ze zaczynam budowe, ksero pozwolenia i oni maja jeden egzemplarz tej decyzji o odrolnieniu,

 

czy tak wlasnie robiliscie?

 

Nie :o :o :o

czemu trzeba coś tam składać? Nic o tym nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

ludzie od p.Pańki robią też u mnie ale tylko dwóch.

 

chyba musze ich zamknąć na budowie żeby do kogoś nie uciekli

:lol:

 

Amo! Ręcze precz od moich fachowców! :wink: :lol: U mnie byli pierwsi! No jak tak beda na dwa fronty, to skończa na jesień :-? Mma nadzieje, że to nie ci sami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie powiedziec gdzie to znalezc? jakies przepisy?

bo mnie odsylaja od jednej do drugiej

 

w P mowia, ze tu powinnam w Sz wszystko zglaszac, bo oni dostaja z geodezji ze Sz wszelkie papiery,

pani ze Sz mowi, ze musze zmienic w P

 

cholera, no gdzie i jak moge zmienic to?

 

chce tylko odrolnic kawalek pod domem, przy skaldaniu wniosku o pozwolenie na budowe architekt zlozyla podanie o wylaczenie calosci z produkcji rolniczej,

 

nie chce miec kilkutysiecznej dziali budowlanej, po cholere mi to

 

czy musze teraz wycofac papiery? zlozyc nowy wniosek? ale jaki skoro decyzja jest podejta o wylaczeniu calosci z prod rolnej?

i skladac od nowa?

 

uswiadomcie mnie, bo sie zakrecilam i nie umiem wybrnac,

 

pliiiiiiis :D usmiecham sie o pomocna dlon

 

 

PS co sie dzieje z Ksiegowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochani,

 

Dawno tu byłam i czytania od groma!. Jestem na etapie aranżowania budowy: ekipę już mamy (umowa do podpisania), szukamy kontenera mieszkalnego - może macie jakieś namiary? Dzwoniłam po okolicznych firmach-najniższa cena używanego to 6 tys. - nie mogę uwierzyć. Cholernie drogi ten Szczecin. Próbujemy się orientować w cenach materiałów budowlanych w hurtowniach: drożej niz pod Warszawą!!!!

Chcemy wywiercić studnię (woda na budowę, potem podlewanie kwiatków i mycie samoch. ) - 350 zł za metr !!!! :o Może wiercieliście już studnie i macie panów którzy nie zedrą 10 tys. za studzienkę. A może ja się mylę?

Pozdrowionka - najważniejsze że już cieplutko za oknem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...