Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

GrzegorzR

namiary na hurtownie ma ekipa w poniedziałek mają mi przedstawić oferte materiałową jak tylko będę miała to dam namiarki, a co do dziennika to w starostwie pan który wydawał mi pozwolenie powiedział że mogę złozyć o wydanie w trakcie czekania na uprawomocnienie ,ale myśle, że musisz juz mieć dane kierownika budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosikk, GrzegorzR dziennik mogą wydać dopiero po dwóch tygodniach od momentu odbioru ostatniej zwrotki. Dane kierownika budowy sa potrzebne do zgłoszenia robót budowlanych. Tylko jak będziecie już odbierać dziennik i zgłaszać roboty to lepiej zadzwońcie wczesniej do PINB-u w jakich dniach i godzinach można złożyc to zgłoszenie. Mój mąż musiał się ładnie do Pani uśmiechać, żeby przyjęła mu dokumenty poza godzianmi przyjęć interesantów.

 

Księgowa gratulacje! Niech się bobasek zdrowo chowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje :D

 

Jak nie miałam własnego dziecka to się zastanawiałam jak te mamy mogą tak wariować na pungcie swojego bobasa a teraz mam to samo albo i jeszcze gorzej...swiata poza małgosią nie widzę.

 

Bodekku - ja na spacerki generalnie nie chadzam - wystarczy mi ogród a dzieciaka nie chcę przyzwyczajać do spania w kołyszącym się wózku. Wtedy musiałam być na naszej poczcie a jazda samochodem dwie ulice dalej to byłaby już przesada (wprawdzie dość długie ale zawsze tylko dwie) - bo nie wiem czy zauważyłeś ale oddział poczty otworzyli na ul. ogrodniczej a wcześniej była daleko na skolwinie.

 

Didi czy twoja siostra też ma taki charakterek - wszystko ma być na już i koniec a jak nie to będę krzyczeć :D ?

 

 

dzisiaj mamy marudzący dzień i o ogródku mogę tylko poczytać.

 

Czasami brakuje mi budowy - tu tak szybko widać efekty a w ogródku trzeba czasu abym zobaczyła czy dane roślinki mi pasują czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

I co bedzie padać? Wyglada tak jakby nad Szczecinem właśnie padało!

My byliśmy dziś w Przelewicach - widać, że ta wiosna przyszła z opóźnieniem - słabo kwitną rododendrony i azalie - w zeszłym roku o tej porze to aż wszystko buchało. Ale i tak odpoczęliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie budowniczowie rzeczpospolitej polski

 

teska....... jeżdze po wszystkich hurtowniach stali na prawym brzegu w hurtostalu co niektóre ceny obniżyli

 

a co sie tyczy hurtowni gold..bud z goleniowa to ta hurtownia w stal też sktóre znam i sie z wami podzieleie zaopatruje w sambudzie w płoni i to tyle wiadomośc w temacie stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...