Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bodekku

 

 

własnie, pogoda jest akurat...dzis wkopuje tego ogromniastego rododendrona.....

 

 

a Zalesie?? to w drodze do Dobieszczyna jest - za szkółką na którą podawałam namiarek....przyznam sie ze o niej zapomniałam....SP mi przypomniała...

 

Maja piękne rododendrony- od 20 zł do 60 , tuje ,magnolie i inne krzaczory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D to znowu ja 8)

 

Monka czy oni Tobie automatyczne cala dzialke zmienili na budowlana czy o to prosilas? czy mozna urzedowo calosc zrobic jako dzialka budowlana i ja nie mam nic do gadania? jest oczywiscie plan zagosp przestrzennego dzialka MJ, U, ale klasa ziemi RV...

 

 

 

czy ktos z naszej Grupy ma rekuperator, albo sama wentylacje bez reku?

bardzo potrzebuje namiarow na fachowcow od takiej instalacji - koniecznie jeszcze przed budowa

 

 

 

raport meteorologiczny :wink: pada, i bedzie padac az sie odswiezy kiszace sie powietrze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Teska.

 

Słyszę tu wiele pozytywnych opini o Panu Pańka. Jaki zakres robót on wykonuje? Czy mógłbym prosić o kontakt do niego? Bez obaw, ja buduję dopiero w przyszłym roku, więc nikomu go nie zabiorę.

Klaus

p. Pańka "robi" w Buderusie! Ja robiłam zwykłe grzejniki, Czupurek podłogówkę, wiem, że robi też kanazlizę, bo u niego kupowaliśmy zestawy do zabudowy lekkiej, i przyciski (ładne i w dobrej cenie). No i podobała mi się jego praca.

tel 601 780 018 i powołuj się śmiało na Doroty z Załomia i z Dołuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. Pańka "robi" w Buderusie! ...

 

Dzięki za info. Cieszę się , że są jeszcze tacy fachowcy, których można komuś polecić. Ostatnio oglądałem wątek ze zdjęciami pokazującymi różne fuszerki na budowach. Zmroziło mnie i przyznam, że miałem moment zwątpienia czy dobrze robię, że pcham się we własną budowę.

 

A może ktoś mógłby mi polecić jeszcze jakąś sprawdzoną ekipę do

stanu surowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus

tu Ci nie pomogę. U mnie robił slynny na naszym forum pan Rysio M. ale jeszcze wtedy co dosyć dobrze robił, a pod koniec naszej budowy juz zaczął nawalać. Teraz przy tej mojej drugiej budowie będą budować u mnie jego byli pracownicy. Zobaczymy jak to wyjdzie :roll: Choć teraz to będzie "tylko" budynek gospodarczo-garażowy więc aptekarskiej dokładności nie bedę wymagała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

kurcze w piątek odłączyli nam cały Wydział od netu - :o :evil: :o Nie sąsziłam, że tak mi go będzie brakowało :-?

No ale juz wszytsko mam nadzieje będzxie dobrze w poniedziałek.

A dzisiaj z domku:

Co do hurtowni Gol-Bud - polecam, korzystałam, sa elastyczni, gadać z panem Markiem, ale trzymać reke na pulsie :D

Co do pana Pańki - polecam korzystam, u nas robi wszelkie instalacje: grzewcze, podłogówke, wodną, gazowa, nawet odkurzacz, jest elastyczny i raczej solidny, chociaż z terminami troszke się obsuwa. Proszę nie podbierać :wink: :D

 

Księgowa - no przecież ty byłaś w ciąży!!! Gratuluję!! Widzę, że Małgosie teraz w cenie; najpierw Maksiu, potem moja kuzynka, teraz ty :D Życzę zdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...