Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,

 

ba, nie tylko leje, ale i grzmi! :o chyba dlatego tak bestialsko cięły komary i meszki. Niestety nie wzięłam żadnego psikadła i moja córcia straszy zapuchniętym od ugryzienia okiem. :(

 

Donoszę, że weekendzik upłynął pracowicie - przekopywanie i odchwaszczanie ogródka i porządki po fachowcach. Po wywożeniu taczek z gruzem dziś porządnie bolą mnie plery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich

 

aleście napisali przez te parę dni :o

 

Księgowa - wielkie gratulacje :p

 

Didi - dziękuję i też go pozdrawiam :p

 

leje, leje, leje - jedno co dobre to, że trawa mi rośnie w górę. No właśnie Didi - sadziłam 16-go kwietnia to, kiedy pierwsze koszenie?

 

film był ekstra, polecam. mandat w straży miejskiej zapłacony :cry: - nie było dyskusji, mają taryfikator i już. całe szczęście machnęli mnie jak miałam 72 km/h na liczniku więc dostałam 200,- i 6 pkt. karnych.

 

w sobotę mnie nosiło i zaniosło do hurtowni ogrodniczej koło kołbaskowa (smętkowo czy jakoś tak). kupiłam:

azalię japońską (kolor kwiatów czerwony)

wierzbę mandżurską

jabłoń rajską (liście czerwone)

całość ok 55 zł.

dobrze że pogoniłsm chłopaków i zaraz posadzili nowe roślinki bo, w niedzielę padało i padało.

 

teraz się już żegnam bo, jadę w delegację i zawitam do was w środę (fajnie trochę sobie odpocznę :p )

 

miłego dnia życzę wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

 

Księgowa - gratulacje ogromne!!! a to niespodzianka, ja nic nie wiedziałam, że Ty teges.... ale ja zawsze na końcu się dowiaduję..... NIECH SIE CHOWA ZDROWO I SZCZESLIIWIE!!!

 

Co do Gol-Budu - współpracuję z nimi od długiego czasu, baaaardzo elastyczni, z ceny zjeżdżają oby mieć obrót, ale ostatnio jak brałam podbitkę drewnianą to pierwsza dostawa była z sękami, jak trochę pokrzyczałam druga dostawa była rewelacyjna!!! To dobra hurtownia, ja omijam Pana Marka, za to z Sylwkiem się świetnie dogadujemy!!!

 

Wieści z frontu:

 

- trochę w sobotę było dokańczania podbitki! udało też się poprawić okna w lukarnie, musieliśmy dachówkę podciąć, ale już wygląda dużo lepiej - nie ma to jak samemu - o tej mojej ekipie dachowej - nie chcę słyszeć!

- w piątek i sobotę kleimy stropek na elewacje ....

- płot zapiera dech w piersiach...

- pod koniec przyszłego tygodnia odbieram pozwolenie na oczyszczalnię ...

- mam już skrzynkę niedługo elektrownia ma zamontować licznik na prąd!!!

- w dachu zagnieździły mi się szpaki - wchodzą pod dachówkę, bo te dupki taaaaakie przerwy pozostawiali, że teraz muszę zamaskować to obróbką blacharską!!!!!! Szpaków jak ....psów tyle ich się namnożyło, a te małe piszczą i piszczą - poobsrywały mi cały dach - szok!!!! :evil:

 

Pytanie:

- gdzie kupywaliście kamyczki takie białe co się obsypuje boki domów i chyba drenaże???? namiarek poproszę i ewent. ceny!!! będę wdzięczna!!!

 

 

Pozdrawiam , już niedługo łykendzik!!!

gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...