Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Nie tracę nadziei :wink: może ktoś będzie coś wiedział..ale cięzka przeprawa z tymi pompami - mało informacji..aż strach się w to pakować :roll:

Maksiu,

ogrodzenia od strony drogi to nawet ja jeszcze nie widziałam!Teściu zrobił chyba dziś dopiero albo wczoraj - nawet nie wiem :oops: (długo czekaliśmy na siatkę bo "wyszła")W tygodniu tylko teść właśnie jeździ na działę i tam działa :D a my raczej tylko w weekendy( teraz i tak ręce opadają, bo nie możemy nic robić - my czekamy na spych a on czeka na lepszą pogodę :-? )A właśnie nie wiesz może gdzie można wypożyczyć w okolicy dobry sprzęt(najlepiej koparko-ładowarkę)?

A co do minionej soboty to mnie na działce nie było ale na pewno byli przyszli sąsiedzi zza ściany czyli teściowie :wink: i pewnie to ich widziałeś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Nie tracę nadziei :wink: może ktoś będzie coś wiedział..ale cięzka przeprawa z tymi pompami - mało informacji..aż strach się w to pakować :roll:

Maksiu,

ogrodzenia od strony drogi to nawet ja jeszcze nie widziałam!Teściu zrobił chyba dziś dopiero albo wczoraj - nawet nie wiem :oops: (długo czekaliśmy na siatkę bo "wyszła")W tygodniu tylko teść właśnie jeździ na działę i tam działa :D a my raczej tylko w weekendy( teraz i tak ręce opadają, bo nie możemy nic robić - my czekamy na spych a on czeka na lepszą pogodę :-? )A właśnie nie wiesz może gdzie można wypożyczyć w okolicy dobry sprzęt(najlepiej koparko-ładowarkę)?

A co do minionej soboty to mnie na działce nie było ale na pewno byli przyszli sąsiedzi zza ściany czyli teściowie :wink: i pewnie to ich widziałeś.

Pozdrawiam

 

siatka pojawila sie dzis.. rano jeszcze jej nie było :D a popoludniu jak wracalem z pracy juz była :D :D :D

a co do soboty (14 maja) to widzialem samochod, nie pamietam marki, ciemno niebieski lub fioletowy, a koło niego trzy osoby :D stal zaparkowany na wysokości waszego wjazdu na dzialke

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a my raczej tylko w weekendy( teraz i tak ręce opadają, bo nie możemy nic robić - my czekamy na spych a on czeka na lepszą pogodę :-? )A właśnie nie wiesz może gdzie można wypożyczyć w okolicy dobry sprzęt(najlepiej koparko-ładowarkę)?

 

Pozdrawiam

 

co do koparki, spycha... to ja mialem namiary na gościa który mi kopał pod fundamenty, ale średnio go polecam bo marudny jak diabli, ale wiesz co Ci powiem... nie wiem czy te maszyny nie będą u gościa w Lipniku, zaraz przy przystanku, brałem do niego piach i niwelował mi teren, szybko sprawie i mozna sie z nim targować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu,

:D :D :D Za tymi samochodami to tam się nie trafi, każdy przyjeżdża swoim i do oglądania(wujki, ciotki) i do pomocy(nasi znajomi). My ostatnio do pracy przyjeżdżamy fioletowym twingo a bardziej rekreacyjnie to motorkiem :D (czerwonym) Jak Ci się coś z tego rzuci w oczy to skręcaj :D A z tym ogrodzeniem to sama jestem ciekawa jak wygląda ale to dopiero pojutrze zobaczę..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu,

w Lipniku mówisz, coś mi się tam kojarzy taki plac z maszynami ale one takie cacane, że zawsze myślałam, że to na sprzedaż :D Trzeba będzie się przejechać. Dzięki :)

 

Agniesia,

mam nadzieję, że ta nasza wytrwałość przyniesie efekty..oby.. :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie,

droga, droga...ale my budujemy z teściami bliźniaka(każda połówka po ok 150m2) a pompa ma być jedna, więc cała inwestycja niejako na pół. Byliśmy na targach w szczecinie jakoś w styczniu czy w lutym i było chyba jedno stanowisko z pompami, także uzyskaliśmy troche technicznych informacji tylko chciałabym własnie złapać kontakt z kimś kto ma zamontowane to cudo i mógłby opowiedzieć co nieco jak to wygląda w praktyce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...