Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam wszystkich

tylko mnie nie było jeden marny dzień i już straty

pies mi zjadł jabłonkę :cry: no i dzisiaj znowu muszę kupić nową

 

lało i lało, w koło same kałuże

 

ale trawa mi rośnie jak głupia - jedno co dobre

tylko nie wiem kosić czy czekać?!

 

Teska - kiedy jedziesz znowu po roślinki?

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Mam pytanie do tych co budowali z BK. Z jakich bloczków budowaliście, na pióro i wpust czy ze zwykłych? Na klej czy zaprawę?

No i skąd braliście bloczki? Byłam zdecydowana na Rurkę ale postraszono mnie że niby taka nierówna, że Solbet lepszy itp. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monka

 

 

no tak...bo przeciez jak budował z solbetu to inny materiał jest beee :cry:

 

ja nic nie moge powiedziec na bk z rurki i mylse ze wiekszosc nic złego nie powie. budowałam na zaprawe, bo ekipa była jaka była.Na klej wydaje mi sie musi byc ok ekipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka

Ja budowałam z BK z Rurki na pióro wpust na klej, a na scianki działowe wziełam Solbet - bo mi zachwalano. Potem pojechałam i zbluzgałam faceta, że mi sprzedał kichę nie BK. Ten z Solbetu nie trzymał wymiarów (12stka to w rzeczywistości jest 11,5cm) i na dodatek zupełnie inaczej chłonął wodę z tynku. Schło na tych bloczkach wolniej i jakoś plamami. Z Rurki nie miałam problemów, nawet p. Rysio M powiedział, że bloczki są bardzo równe a słyszał inne opinie o tych bloczkach.

Teraz na tą drugą budowę też będę brała bk z Rurki a o Solbecie nie chcę słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja nic nie moge powiedziec na bk z rurki i mylse ze wiekszosc nic złego nie powie. budowałam na zaprawe, bo ekipa była jaka była.Na klej wydaje mi sie musi byc ok ekipka

No co Ty! A ja powiedziałam, że mnie tylko na klej interesuje i zbudowali - a przecież ta sama ekipa :o Co prawda p. Rysio namawiał mnie na zaprawę, ale sam potem przyznał, że trudniej się buduje na klej, no bo trzeba budować dokładniej i dlatego próbował mnie zniechęcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi - a u mnie to w niektórych miejscach ma napewno powyżej 10 cm (szczególnie tam gdzie młoda "stara" wyrosła), a w niektórych nie ma trawy wcale (tych miejsc jest no tak 1/3 wszystkiego), więc co mam robić? rżnąć czy nie? ratunku, pomocy!

 

Teska - tak pytam bo, pojechałabym do tego Zalesia może jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...