Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam

czy macie jakieś pomysł skąd można kupić coś na drogę

myślę o jakimś tłuczniu, mielonym gruzie itp

no i najważniejsza cena, bo muszę utwardzić drogę na swoją działkę bo na jesień nie dojadę

długość drogi do zrobienia to ok 50m, więc trochę tego kruszywa pójdzie( pewnie ze 100 ton)

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

dzieki za mile przyjecie do grupy. mam zamiar zaczac w lipcu.ale na dzien dobry zabili mnie cena stanu surowego.no i jestem w czerwcu na lodzie kreca mna bo jestem budujacy na odleglosci .Dobrzy ludzie pomozcie.A moze to ja nie nadazam za cenami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

ja cały czas pamietam, i aż mi jest głupio ale naprawdę nie mamy kiedy. Doszło już do tego, że mój mąż mówi: "Boże, żeby dziś nie było nowych zleceń, bo muszę się wyrobić z tymi co pobrałem". Twierdzi przy tym, że jeszcze do końca czerwca i szał wiosenny powinien się skończyć.

Jeszcze raz przepraszam , ale jeśli cos to zawsze telefonicznie podpowiemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska mam projekt na 380 m2 bez piwnic uzytkowe poddasze,duzo scian dzialowych betonowe schody,porothem 38 nie ocieplany 20 drzew do wyciecia .Dach ok. 300m2 z 3 facjatkami .Cena na poczatek na surowo240.tys(z dachem i dobra dachowka).To wszystko na czarno bez rachunku. co ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

hihi

i tu problem

dziś mamy gości na obiedzie i coś niecoś po..... (pewnie koło 19stej wyjadą)

jutro córcia na 17,30 ma karate

w sobotę przyjeżdżają moi rodzice i są do niedzieli, ale znając ich to koło 17? będą jechać

w poniedziałek znowu karate

wtorek :o wolny (jak na razie)

Jak chcesz to cię wciągnę do kalendarza na wtorek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbigx

 

u mnie chłopaki w tamtym tygodniu coś na temat wylewania drogi mówili,

jest jej 60 m, szalunki i beton (okazyjnie :D) lany z gruchy, wyszło 10 zł. za metr, nawet po tym jechałam gładziutkie jak stół. kolega śmiał się że jak uda nam się zrobić swój podjazd taniej to ... nie, nie mogę tu tego napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

zbigx z drogą, to do Bodekku, ja też robiłam ze szlaki i na razie sie sprawdza.

 

krzymi ależ landarę budujesz, ale 240 tys. za stan surowy, to trochę sporo,chyba wyczuli u ciebie "inwestora" - bądź czujny, jak masz taki, no..pojechany projekt :wink: , to będą wśród ewentualnych wykonwaców, żebycie naciągnąć, bo skoro taki projekt masz, to pewnie cie stać :lol:

 

właśnie się dowiedziałam, że wczoraj zginął mój student, Boże nie znamy dnia, ani godziny :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...