Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska zamierzam budowac w Pobierowie.Projekt to zadne cudo.(chyba? )Ale nie mam sie na kim oprzec . Jak to wyczuwaja to sa jak piranie(wykonawcy)

 

Właśnie o tym mówię. Sa pewne stereotypy, budujesz 380 m2 w Pobierowie, znaczy jesteś dziany i trzeba cie oskubać, nie o to chodzi, że psioczę na wykonwaców, ale powszechnie wiadomo, że taniej buduje sie w małych miasteczkach, niż w dużych miastach, o kurortach juz nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Witaj Krzymi - 240 to duzo

Delf - ten co wypadl z 12 pietra?

 

raport 'naukowy' :wink: :

jezdze coraz gorzej zamiast lepiej, jestem coraz bardziej przybita, chyba nic ze mnie nie bedzie, jeden instruktor mowi, ze mu sie ze mna przyjemnie jezdzi, bo dobrze jezdze a potem drugi mowi, ze wszystko zle robie, chyba bede jezdzic autobusami... musialam sie wyzalic, dzieki za wysluchanie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Witaj Krzymi - 240 to duzo

Delf - ten co wypadl z 12 pietra?

 

raport 'naukowy' :wink: :

jezdze coraz gorzej zamiast lepiej, jestem coraz bardziej przybita, chyba nic ze mnie nie bedzie, jeden instruktor mowi, ze mu sie ze mna przyjemnie jezdzi, bo dobrze jezdze a potem drugi mowi, ze wszystko zle robie, chyba bede jezdzic autobusami... musialam sie wyzalic, dzieki za wysluchanie :oops:

 

Tak. :cry:

 

A instruktorami to sie nie przejmuj, masz zdać, a potem nabrac doswiadczenia na drodze, szkoła jazdy nie nauczy cię życia na drodze (ale powiedziałam :wink: ), sama dojdziesz do wszytskiego, tylko niech ci ten papier dadzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Delf, czasem mam ochote wyjechac najtanszym lotem do Stanow, w ta i z powrotem, np na tygodniowa wycieczke, zrobic sobie kurs i wrocic i zeby zamienili na krajowe prawo jazdy. No ale nie stac mnie na takie rozwiazanie.

 

Kiedys nawet juz mialam sie meldowac w Pile, zeby tylko byl mniejszy ruch, zeby szybciej zdac. A wiecie ze w Pile inaczej ucza jazdy na rondzie? teraz juz wiem dlaczego niektorzy wjezdzajac na rondo maja lewy kierunek wlaczony :lol: a najlepsze jest to, ze kiedys myslalam, ze to blad, a tu okazuje sie, ze to poprawna metoda :D

 

Oczywiscie ciesze sie, ze nie mieszkam w Warszawie, ale i tak stracilam zapal. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...