Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :D

 

Teska Trzeba było zmienić logo, bo poprzedni adres przestał funkcjonować i rzeczywiście choć wcale o tym tak nie pomyśałem to stałem się "łosiem". Wczoraj rozmawiałem z szefem ekipy, która u Ciebie budowała, a teraz buduje u Ewy Hebdy i okazało się, że również buduje u mojego kolegi z firmy.

 

Monka Dzięki za informacje. W moim przypadki powiadamiani są tylko PINB i Gmina, więc właściwie tylko jedna zwrotka. Bo przecież do PINB chyba pocztą nie wysyłają.

 

Wzmagam poszukiwania wykonawcy, firma na którą bardzo liczyłem trochę przesadziła z ceną i wygląda, że nie bardzo chcą zejść z niej, a termin kiedy będzie można startować szybko się zbliża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie piątkowo.

Grzegorz R - i jak tam rozmowy z budowlańcami? Na czym stanęło?

Ja jeszcze raz pomarudze - jeśli ktoś był zadfowolony ze swojego hydraulika i fachowca od posadzek to bardzo bym była wdzięczna za namiary.

U nas praca zasuwa jak piorun - we wtorek przyjeżdża już więźba na plac budowy, jeszcze chwilka i będzie wiecha! Zaczynam latać i szukać dachówek ( marzy mi sie zielony dach, ale ta cena!!!!! :evil: ) Biję sie z myslami czy kłaść ceramiczna czy cementową dachówkę. Podobno i na jednym i na drugim mech w końcu wyrośnie, a my mamy sporą połać dachu od strony północnej. Może coś doradzicie? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Rany w przyszłym tygodniu wylewam posadzki :o Jejciu!! (Ewa - dam znać, czy sie gość sprawdził, co prawda polecony tu na Forum - dzieki dziewczyny :D - ale fachowcy lubią sie rozleniwiać, więc zaktualizowana opinie dostaniesz wkrótce). Co do hydraulika , polecam niezawodnego pana Pańkę.

 

I jeszcze dwa słowa odnosnie dachówek: oczywiście zalezy wszytsko od kasy i wizji inwestora, ale w przypadku normalnym, czyli: kasy średnio, wizja średni sprecyzowana :wink: , polecam cementowe, a kwestii porastania myslę, że nie da sie obejść, no chyba, że będzie sie wołało, co dwa lata ekipę z karczerem na dach. Każdy dach porosnie, jeden wcześniej, drugi później. I jak sie przyglądałam, to nawet na polach, gdzie wiatr hula, mech sobie spokojnie rosnie na dachach, więc i lokalizacja nie wpływa tu za mocno.

 

Ale ja tak sobie mysle, że jak eleweacja sie troszke przybrudzi, dach troszke porośnie, to dopiero wtedy dom "wrasta" w ziemię, na której stoi i udamawia się, nie jeste już "sztuka nówka" plasticzana, ale prawdziwym ciepłym domem. W końcu lgniemy do tej natury, a tak sie jej boimy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf, duzo racji jest w tym co mówisz. Kto to jest niezawodny Pan Pańko? Jesli możesz dać mi jajiś telefonik do niego, to bardzo bys mi pomogła. Co do posadzkarzy , to będę czekać na jakiś znak od Ciebie. Musze juz znikać , ale jak możesz to wyślij mi namiary na priv. Z góry dziękuję!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...