Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

bardzo wszytskim dziekuje!!- stsasiek jes poprostu dobrym duchem podnoszacym nastroj- nnawet na lozku porodowym nie zapomnialam dzieki niemu o grupie- mna chlopak dojscia i super siostre!

Podaje wymiary Antosia: 3680g, 58cm, apg 10, jest blondynkiem o niebieskich oczkach bardzo ciekawych swiata. i na pewno pozdrawia wszystkich.

 

wszystkich zdegustowanych poruszana prywatą przepraszam- a reszta nawet nie wie jak byla mi pomocna w spedzaniu trudnego czasu oczekiwania na synka. bardzo dziekuje raz jeszcze. obiecuje poprawe jak podpisze umowe to jus bede budowniczym!

 

a ta zmija staska to bwyglada na zaskronca- ciemny i ma jasna (zolta ) plamke na glowce.

 

milego dnia

teraz to troche ciezko znalezc czas na pisanie ale do uslycszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Wieniec kolankowy - zalany. Fundamenty pod ganek - zalane. Przerwa technologiczna gdzieś do poniedziałku - na pewno. Więźbę przywieźli... kurrde, niektóre kloce troszku krzywawe :( Najpierw jeszcze staną fajermury, nim się zacznie polka z więźbą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIKOSA - duży ten Twój synek i ma 10 w skali apg, co oznacza, że Ty świetnie się sprawiłaś! Fajnie, ja też zawsze chciałam mieć takiego małego blondynka, ale mam za to dwie wspaniałe blondynki.

Wątkami prywatnymi się nie przejmuj - to jakiś nowy tu zabłądził i nas cokolwiek z punktu obraził. Prytwatne wątki są tu jak najbardziej wskazane. Pozdrawiam Ciebie i Antosia i skrobnij coś, jak znajdziesz chwilkę.

 

Fajermury - do dokładnie z niemieckiego znaczy "palące mury" - dziwne, nie? Ale nazwa niczego, podobuje mi się.

 

U mnie zaczęli kłaść dachówkę - muszę dzisiaj koniecznie lecieć zobaczyć.

 

Miłego dnia wszystkim :lol: Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lamer" od "lama user" (w skrócie "luser" ;)) - taki użytkownik co na klawiature mówi komputer i nie ma pojecia do czego służy ta duż szara skrzynka na biurku (za wyjątkiem podstawki na kubek z kawą).

 

Podnoszenie ścianki kolankowej może wiązać się z koniecznością przeliczenia dachu i może trochę oszpecić bryłę budynku - w welu projektach o skosach poniżej 45 st. często się takie coś stosuje. Ja mam skos 30st co oznacza, że gdybm nie miał ścianki kolankowej to od podłogi do skosu miałbym 2 metry dopiero 3 metra od ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette: lamerskie.. hm. jak ci to wytłumaczyć... lamerskie to od słowa lame czyli kiepski, słaby, ułomny. Generelnie sensem chodzi o to że lamerskie pytanie to jak pytam się o coś co dla iwiększości jest oczywiste, a dla mnie nie. Nie wiem jak ci to prościej wytłumaczyć, może Jasiu mi pomoże..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało piszę bo nie chcę zapeszać. Jak się tylko chwalę że jest super to zaraz musi się coś dziać (delikatnie mówiąc).

U mnie wygląda to tak:

1. ocieplenie domu skończone (z parapetami i podbitką)- dzisiaj kończą tynk - został im cokół (muszę wreszcie zdecydować jaki kolor bo już chcą go na budowie);

2. kończą dach - był przestój bo zabrakło dachówki (ok. 30 m.kw.) - hurtownia mierząc - z projektu, dach do wyceny zapomniała ża dach jest pochyły i przyjeli wymiary z rzutu.

3. do końca następnego tygodnia (mam nadzieję) skończą tynki wewnątrz.

4. Mam już dzrwi wewnętrzne surowe - teraz pojechały do malowania - będą gotowe za 2 tyg.

Do końca został mi taras, wejcie do domu i dwa małe balkoniki - izolacja, wylewka i ew. kafle (jak znajdę w dobrej cenie) oraz wylanie posadzek w całym domu, parapety wewnątrz i ogrzewanie.

No, to chyba tyle........ może o czymś zapomniałam?

Miłego budowania

Księgowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...