Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska,

 

Dzieki za info. Bylam na podanej przez ciebie stronce, jednakze projekty nie sa aktywne. Jest podany mail, wiec moze ta droge sie do nich zwroce o podanie charakterystyki tego domu.

Zazdroszcze ci, ze juz mieszkasz. Przedemna chyba dluga droga, bo checi i zapal sa, ale kasa (kredyt) :wink: zobaczymy na ile nam starczy.

15 czerwca wstawiaja mi okna i to bedzie pierwszy zakup do mojego domu. Bardzo sie ciesze z tego powodu, bo jak mi zamkna dom (brama i drzwi tez bede za jakąs chwilke) to jakiekolwiek moje klamoty juz bede mogla zostawic w srodku.

Powiedz mi Teska w jakiej okolicy Ty mieszkasz? Czyzby w Rurzycy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wiczor witam po dłuższej nieobecnośc poświeconej zlotowi junaka ale się już poprawie i będe na forum a u mnie nic w temacie budowa ciągły brak papierkologi wezmę lub wypożycze w dzierżawe kałasznikowa lub rkm na tą bandę biuralistów itp kto mi pomoze i wyciągnie spod strzechy w/w sprzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombi

Już to kiedyś pisałem, że tekst w księdze apokalipsy (chyba):

" I zesłał ich Pan, aby siali zamęt i zniszczenie" na pewno dotyczy urzędników :D

Witam

nie chce się wierzyć ale przez 3 dni - od czwartku kiedy przyjechał 3ci tir silki, Boby Budownicze postawiły mi ściany po górną krawędź przyszłych okien. jestem w szoku i na reszcie widać jakie są pomieszczenia i już nam- z małżowiną po głowie chodzą pomysły co gdzie ma być i co zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano po kolei zgłoszenie całej działki pod zabudowe, uzgodnienie wjazdu na posesje z działką to taka sprawa że w dokum. jest jako m3 ale obecnie użytkowana jako rolnicza i te poj..... przepisy się zmieniły czy co że robią jakies problemy ale ja juz miałem dosc i niech mi to załatwia ten co sie podjął a w duchu i po cichu że w tym roku to chociaz uda mi się wykonac fundamenty [ a mieszkać mam gdzie] he he tyle wolnych miejsc pod mostami żartuje mam gdzie mieszkać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

ekipa jest oki

znają się na robocie, jak trzeba przyśpieszyć to nawet i 8-9 ludków działa

jestem dogadany na samą robociznę- ja kupuję materiały i zapewniam dowóż- co na palatech to rozładunek katapilar albo HDS = ja, co drobne to oni

oni zapewniają sobie wszystko oprócz materiałów (narzędzia, szalunki, itp)

w razie czego służe namiarami, ekipa jest oki bo liczą też na wykańczanie, ale zycie pokaże czy oni czy też będę brał kogoś innego do poszczególnych prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...