Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

a i dodam że wg mnie kupowanie materiałów samemu jest oki, bo dzięki m/innymi formu ludzi ze Szczecina i ich dobrym radom udaje się kupić niektóre materiały naprawdę taniej, tak że nawet mój wykonawca się dziwi że da się po tyle np. piasek znaleźć

za owe rady bardzo dziękuję

:wink: :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

hejka,

 

kombi pisze, ze mu humor dopisuje a ja próbuje przesledzic stronki od poczatku zeby jako tako poznac gupe szczecinska i co widzę

 

Wscieklam sie troche a zarazem zdenerwowalam na test w sprawie okien od partnera (chyba ze strony 298).

Do dzisiaj zylam w niewiedzy, bo zamowilismy z mezem okna wlasnie w tej firmie i teraz z przerazeniem bede czekala na 15 czerwca ( w tym dniu mam ustalony montaż) kiedy mnie ten zaszczyt kopnie i okna z partnera okaza sie niewypalem.

Wycofac sie juz za poźno bo zaliczka wplacona, ale chyba w tym dniu zamiast do pracy osobiscie pofatyguje sie na budowe i bede ich pilnowac.

Albo uprzedze ich telefonicznie i powiem, ze gdybym wczesniej wiedziala, ze maja taka opinie to napewno bym tych okien nie kupila, moze wtedy beda chcieli mnie wyprowadzic z bledu i sie postaraja nie zawalic.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak widze to domki rosną zastraszajaco szybko, to pewnie przez te ulewy. :wink: Nie mialem coś ostatnio czasu zajrzeć ale chyba nadrobie teraz bo czasu wiecej.

 

Delf kiedy ty sie wprowadzasz bo widze ze twoj domek juz gotowy stoi a te witryny nad garazem rzucaja sie w oczy, kazdy moj znajomy mi to mowi ze tam jet taki domek ze szklem.

 

dzisiaj moje pozwolenie sie uprawomocnilo i kierownik odbiera dziennik budowy wiec od 1 lipca startujemy.

 

Iwonka i Adas

Witam niedoszłych klientów, :wink: jak czytam to moja oferta przegrała z partnerem, cenowo zawsze tak jest, rozumiem ale niestety mój producent nigdy nie zejdzie do takich cen jakie ma partner ale mam nadzieje ze moze tym razem mnie mile zaskoczą i Wasze okna okazą się ok.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim w poniedziałek. Witam wszystkich nowych w klubie zapaleńców budowlanych :wink: Ja właśnie w ramach owego "zapalenia" lecę zaraz na budowę, umówiona jestem z posadzkarzem, żeby obejrzał sobie i wycenił ewentualnie swoją robotę. Jestem juz po wstępnych rozmowach z hydraulikiem - wstępna wycena (robocizna + cały matriał, łącznie z kotłem) powaliła mnie na kolana 30.000!! :evil: :evil: Szukam dalej i mam nadzieje, że znajdę kogoś przystępniejszego... ech, nadzieja umiera ostatnia :lol: Miłego tygodnia Wam życze i spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polecenia!! Psia jego nóżka!!! Wycenił wten sposób całość robót - na parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze grzejniki. Tak jak pisałam cena obejmuje zarówno materiał jak i jego robociznę i wcałkowite wyposażenie kotłowni. Szczerze mówiąc to mija pierwsza rozmowa, więc muszę porównać jego ofertę z innymi hydraulikami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...