Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie w poniedziałek

 

Ewa Hebda

Ja niestety zapaleńcem nie jestem, jezeli chodzi o budowanie. To raczej przymus bo juz dłuzej nie da sie mieszkać na 47 m2 z męzem i 2 dzieci.

 

Tesca

dzięki za słowa otuchy, ale i tak pozwole sobie do nich zadzwonić i ich postraszyc, że jestem wredna jędza i z oka ich nie spuszczę przy zakładaniu tych okien.

 

bodekku (jezu nie wiem czy dobrze napisałam)

 

wiesz, że gdzieś tam sie doczytałam, że mieszkasz w okolicy Matki Teresy Kalkuty. Wyobraz sobie ze ja tez z tych rejonow pochodze tj. ul Willowa, Stalmacha. A może już tam nie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka,

Jeśli zdecydowałaś się na partnera, to musisz też zwrócić uwagę na szyby jakie zastosują. Sąsiadowi nie dość, że zrobili fuszerkę, to jeszcze okna (szyby) były nieszczelne (w środku parowały), a ta jakość - pożal się Boże.

Ale mam nadzieję, że Ty bedziesz zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Cześć Teska - widzielismy Cię wczoraj jak krzątałaś sie po tarasie, ale my tylko na chwilę, a w dodatku trawa była mokra, bo własnie przeszedł spory deszcz więc nie brnelismy się przywitać, ale niniejszym nadrabiam. Obiecaliśmy dziecku sprawdzic jak tam pisklaki sie mają, no i okazało się, że gniazdo puste. Mam nadzieję, że już latają i niestały się czyimś pożywieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kombi kurczę, ja to mam szczęście, stoje sobie w sobotę na światłach i klne, że sie wszyscy jak much w smole ruszaja, jak zielone sie świeci, no i zostałam na kolejne czerowne światło, a tu nagle, policja na sygnale, a za nią .... ryczące maszyny, raju, przejeżdżały 5 m ode mnie, a jak otworzyłam okno, żeby dzieci sobie popatrzyły, to któryś z motocyklistów zaczął strzelać na wiwat chyba :wink: gaźnikiem i włączytło sie kiilka alarmów, a mój młodszy synek sie rozpłakał . A ty gdzie jechałeś? Przed, czy za kamęrą? Najbaredziej podobał mi sie taki jeden na końcu, cały w wojskowym maskowaniu! Suuuper!

 

Iwonka i Adaś no ja swoim zwyczajem, witakm szczególnie ciepło brać z właściwej strony Odry :wink: Ja buduję w Pucicach (prawie), ale moi dobrzy znajomi zaraz będą mieszkać w Rurzycy, a w którym konkretnym miejscu macie domek?

 

Ewa , a jaki masz metraż i ile tej podłogówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka,

 

czy przypadkiem nie podziwialiście Waszych fundamentów w sobotę wczesnym popołudniem?!!! Przejeżdżalismy koło Twojej działeczki (tak mi się przynajmniej wydaje po zdjęciach :oops:) wracając z wycieczki na naszą... I mąż z zazdrością stwierdzil, że on już by tez tak chciał... :(

Śliczne fundamenciki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

zaczym zaczęłam budować to też słyszałam, że Darek P.(szwagier pana Rysia M. ) jest lepszy, ale on nadzorował u mnie budowę dachu i wiesz co, był mniej konsekwentny niż Rysio M. i chłopaki wcale się go nie słuchali. A i ja potrafiłam go zapędzić w kozi róg. Dlatego jeśli już wybierasz to wybierz Rysia M. i tylko nie płać zaliczek, a po wykonanym etapie pracy i nie daj sobie zamydlić oczu, że "zrobimy to w poniedziałek" ja mówiłam "to zapłacę w poniedziałek" i....działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Cześć Teska - widzielismy Cię wczoraj jak krzątałaś sie po tarasie, ale my tylko na chwilę, a w dodatku trawa była mokra, bo własnie przeszedł spory deszcz więc nie brnelismy się przywitać, ale niniejszym nadrabiam. Obiecaliśmy dziecku sprawdzic jak tam pisklaki sie mają, no i okazało się, że gniazdo puste. Mam nadzieję, że już latają i niestały się czyimś pożywieniem.

 

Piszę jeszcze raz bo mój post wyskoczył gdzieś w środku strony :o , ciekawe co sie dzisiaj dzieje :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...