Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

 

Iwonka i Adas

Witam niedoszłych klientów, :wink: jak czytam to moja oferta przegrała z partnerem, cenowo zawsze tak jest, rozumiem ale niestety mój producent nigdy nie zejdzie do takich cen jakie ma partner ale mam nadzieje ze moze tym razem mnie mile zaskoczą i Wasze okna okazą się ok.

 

Pozdrawiam

 

W koncu moze sie uda mi cokolwiek wyslac.

Takiego posta napisalam i cosik sie stalo, ze chyba necik sie wysypal.

Zaczne jeszcze raz.

 

Witam Pawła_ i jego okna,

musze powiedziec, ze te okienka to do dzisiaj mi sie snia po nocach i dlugo z mezem radzilismy co tu zrobic, zeby je miec. ale po burzy mozgu, doszlismy do wniosku, ze niestety nas na nie nie stac i musielismy odpuscic.

Ale polecam, jezeli ktos ma troche wiecej kasiorki to koniecznie niech sprawdzi oferte Majewskiego. Istne cudo. A na najlepszego profesjonaliste w dziedzinie okien tez moge dac namiary w szczecinie.

Ja musialam sie zadowlic substytutem o nazwie firmy partner (nie mylic z Partner-S) i modle sie teraz, zeby nie dali ciala. Czynnik ekonomiczny byl w tym wyborze najwazniejszy a takze termin montazu (mam nadzieje, że realny ten 15).

Tak wiec po 15 zapraszam do siebie do rurzycy gdyby Pan mial ochotke rzucic na nie fachowym okiem.

pozdrawiam

Iwona-nowa forumowiczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfiku,

 

dziękuję za zaproszenie! Chętnie skorzystam :D ale chyba niestety dopiero jak zakończę rok akademicki, bo chwilowo tak mnie wszyscy gonią (i studenci i promotor), że nie mam czasu na sen, a w domu wszystko leży odłogiem... Jedyną "dowoloną" rozrywką jest krótka wycieczka na działkę...

Jaki ten świat (obecnych i przyszłych budujących :lol:) jest mały! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka, i dojechał betonik? :lol:

To teraz będziemy podziwiać postępy i zazdrościć przejeźdżając... a na pewno będzie to w miarę regularnie, bo (średnio raz w tygoniu) wracamy Topolową z działki do domu... :wink:

 

JóziaS., gratulacje! :D Jak tam efekty diety, bo też bym coś zaczęła...tylko jeszcze nie wiem co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,hi, Monka, na to, że Was prześcigniemy nie masz co liczyć! :lol:

 

Nawet nie zlożyliśmy jeszcze wniosku o warunki zabudowy, a media dalej w proszku: szykujemy się na jutro na podpisywanie umowy z ZE i wpłate pierwszej raty. Aż wstyd, że to wszystko tyle u nas trwa, ale ja od miesięcy jestem urobiona po łokcie w pracy, mąż takoż i jeszcze ostatnio zaliczył potężną anginę z antybiotykami w ogromniastych tabletach i z tygodniowym leżakowaniem w domu...

Tak czy inaczej: będziem podziwiać Waszą budowę i już :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...