Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

nosz q...

wlasnie w urzedzie powiedzieli mezowi, ze brakuje uzgodnien dotyczacych pasa morskiego :evil:

pomijam, ze nie ma tego ani w warunkach, ani w planie, ani na mapach,

ani nasi sasiedzi 'blizej' zalewu nie robili tego, to jeszcze po 8 tyg

 

co to za oszustwo? a moze ktos wie jaki dyrektor i w jakiej odleglosci od wody jest ten pas morski, ktory wcale nie jest ujety jako strefa na mapach i w planie zagosp?

 

ide sobie pojezdzic, jak w cos pieprzne to przynajmniej bedzie wiadomo dlaczego :cry: mam lekko nadszarpniete nerwy

 

 

LUDZIE - jesli chcecie budowac w gminie Police zacznijcie zalatwiac paiery przynajmniej rok wczesniej :( - uczcie sie na moich bledach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupę.

Agniesia widzę,że jesteś nieżle wku...... . Chyba masz pecha do urz ędników :wink: . Napisz mi kto ma twoje papiery zapytam żonkę czy zna tę osobę może coś się więcej dowie i jak by co to dam znać.

A tak na marginesie ci powiem że ta działka na osadników co to mnie przelicytował ten Kiezik to całkiem fajowa jest szczególnie teraz widać jaka ogromna bo już teren od kilku dni równają i sąsiad nowy płot stawia. Ma tylko jeden wielki minus tesn sąsiad zza płotu to namiętnie całymi dniami piłuje kołki piłą spalinową że można cholery dostać. Ja tam jestem tylko kilkanaście dni bo robię u znajomwgo kibel i przedłużam wiatrołap a już tego pilarza słuchać nie mogę. Wiec jak sobie pomyślę że gdybym siedział na tarasiku a tu taki oszołom z piła szaleje to bym chyba zwriaował dlatego już nie żałuję że nie wygrałem :lol: .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

No skoro pan Pańka podczytuje, to trzeba kurcze uważać :wink:

 

Koks, no to daj znać, jak będziesz luźniejsza :lol: Ja też jestem zawalona robotą, ale mam dzieci i z pracy po prostu wychodzę o 15 i już :wink: Skończyło sie siedzenie całymi dniami w pracy :D

 

amo u mnie zaczynaja lać jutro , raju ale mam tremę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...