Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie Kochani,

No prosze, mnie dzisiaj od rana niet a tu jak w ulu.

 

Ewa i Didi -dzieki za informacje w sprawie buderusa.

Mój slubny to sie ze mnie nabija bo ja mu zdaje relacje no i oczywiscie nadmienilam o panu Pańko a on skubany mi mówi, że jest juz z nim po rozmowach i czeka na wycene. Ja tu w pelni zaangazowana w budowe, i tez chce cos z siebie dac a on taki wredny i wogole mnie nie wtajemnicza w sprawy budowy. Chyba sie na niego obraze.

Ciekawe jak to jest u Was dziewczyny w domu. Czy codziennie wymieniacie ze swoim slubnym informacje co, gdzie, kiedy. U mnie to jest tak, że jak go nie zapytam to niewiem nic nie wiem.

 

No ale Wy tu dzisiaj od rana gadu, gadu a ja w tą "słoneczną" pogode od rana bylam na budowie. Byl gosciu od schodow. Czy znacie schody z firmy marchewka? Gościu był, obmierzył i zobaczymy na ile wycenią. Schody maja bajeczne a ile kosztują to zobacze. Mam nadzieję, że to niue będzie suma z kosmosu. Mieliście juz jakiś doświadczenia z firmą pana marchewki?

 

Do Pawla_ - w pospiechu sie przejezyczylam, ale mialam oczywiscie na mysli okna Milewskiego a nie Majewskiego jak we wczorajszym poscie.

 

Didi odczytala moja wiadomosc? Jak tam kiedy sie spotkamy? :wink:

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka i Adaś, nie ma sprawy, polecam sie na przyszłość :wink: A co do wymiany informacji, to ja mogę z moim ślubnym pogadać tylko w wekendy, bo ja siedzę w Szczecinie, a on pracuje w Gorzowie, więc nie przejmuj się - nie tylko u Ciebie przekaz informacji szwankuje :lol:

A tak na marginesie, to jakby ktoś chciał swoją pociechę poduczyć angielskiego to polecam nieskromnie swoje usługi. Jeśli jakieś pytanka by były "we wtem temacie" to zapraszam na priva.

I zupełnie z innej beczki, kto do pioruna zamawiał taką pogode??? U mnie miała jutro być więźba na budowie! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulanka,

jak miło mieć siostrę w nieszczęściu :wink: ; mój już wyzdrowiał, mam nadzieję, ze Twój też!

Nasza umowa z ZE tez jeszcze czeka, ale planujemy zająć się nią już jutro :lol: Drżyj Zakładzie Energetyczny! :wink:

 

Józia S.,

ale Ci zazdroszczę spadku wagi! U mnie dziwnie: im więcej pracy, tym większa waga :o a tu bikini czeka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...