Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam po kolejnej przerwie najlepszą grupę :)

Śledziłem strony pilnie, ale obowiązki uniemożliwiały aktywne uczestnictwo, mam pytanie i prośbę do Was poszukuję namiarów na drzwi wewnętrzne drewniane czyli właściwie szukam porządnego stolarza.

Chyba że wiecie gdzie można kupić jakieś półfabrykaty? tzn surowe skrzydła?

 

Wszystkim wytrwałym gratuluję postępów w ich budowach i okolicach okołobudowlanych ( patrz: urzędy i inne biurokracje :( ).

 

Pozdrowienia

 

Arthee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Jolly,

no wlasnie dzieki, ze sie odezwalas, bo mój slubny cos mi tam przebaknal w tzw miedzyczasie, ale konkretow zadnych nie uslyszalam. Wiem, ze gdzies jezdzil ogladac ogrodzenie i poznal mila babeczke, ktora jest forumowiczka.

 

No i oczywiscie sie wscieklam jak zwykle (patrz poprzednie moje posty na temat naszej wspolpracy malzenskiej i komunikacji), zadzwonilam teraz do niego i sie pytam co w koncu z tym plotem wymyslil.

No i mam najswiezsza wiadomosc, ze byl u tych fachowcow od twojego ogrodzenia i u nas wycena wyszla na 13 tys. Maz zdecydowal ze to jednak na teraz bedzie za drogo i aktualnie stanelo na zwyklej siatce a najwyzej poźniej jak juz bedziemy pomieszkiwac to sie cos pomysli.

Kurde jak to jest, że o poczynaniach mojego faceta wiecie wiecej ode mnie. A moze jeszcze o czyms nie wiem? Obiadu to on dzisiaj nie dostanie, jak jest taki samodzielny we wszystkim (w podejmowaniu decyzji też) to niech sobie sam ugotuje. Ale dzieki za info.

 

Paweł_

coś nie za bardzo mnie ucieszyla twoja wypowiedź, czyzby aż te schody byly takie drogie. Nie rob mi tego i daj mi chociaz pomarzyc.

Dlaczego wszystko co mi sie podoba to nie na moja kieszen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak to jest, że o poczynaniach mojego faceta wiecie wiecej ode mnie. A moze jeszcze o czyms nie wiem? Obiadu to on dzisiaj nie dostanie, jak jest taki samodzielny we wszystkim (w podejmowaniu decyzji też) to niech sobie sam ugotuje. Ale dzieki za info.

 

Hehe a moze ten brak obiadu mu wyjdzie na dobre bo ja tak mam od kilku tygodni(na moją prośbę) i nie narzekam.

 

A co do marchewki to ojjej jakie oni mają piękne schody.

 

Arthee jak słysze coś o porządnym stolarzu to mnie skręca, niestety ja w szczecinie nie polece zadnego, no moze poza jednym ale wtedy jego drzwi są drozsze od seryjnych i to sporo. Marchewka to dobry stolarz i teraz ma fabryke schodów. Lutostański to dobry stolarz i teraz ma fabryke drzwi wiec niczym one sie nie roznią od stolarskiej roboty ale przez to ze kupuje wiecej drewna i ma lepsze maszyny(3 mln zł kosztuje kombajn do skrzydeł) jego produkt jest solidniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do grupy czy ktoś z was brał bloczki z solbetu?? jak tak to u kogo??

i jeszcze bloczki fundamentowe, podobno pod szczecinem jest jakis dobry producent znacie go??

 

 

Paweł solbet brałam w Połczynie Zdrój - tel. 094 36-624-29

 

bloczki fundamentowe w Chojnie 414-30-82

wtedy wyszło korzystnie

a ostatnio w Dołujach w eurobricku 311-83-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - jakoś w najbliższych dniach pozwolę sobie zadzwonić do Ciebie, chciałbym uzyskać trochę informacji jak jesteś dogadana z panem M, będę chciał z nim rozmawiać o budowie u mnie, ale ja wolałbym umówić się z nim na ryczałt (robocizna + materiały) za stan surowy łącznie z dachem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek dzięki

 

Powiedz mi jak z transportem z połczyna?

 

Solbet brałas w jakiej odmianie i jaki gładki czy piurowpust?

 

A co do vatu jak mieliscie wiekszosc materiałów podajcie mi adresy hurtowni gdzie pracują normalni ludzie? u kogo więźba? u kogo terrive?

 

 

skąd mam wiedzieć jaka odmiana, ale był gładki i inny był na dół, a inny na górę (chyba o gęstość chodziło, ale nie wiem dawno to, było)

transport oni zapewnili ja tylko zapłaciłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku, Miłogoszcz to taka maleńka miejscowość na trasie jak się jedzie na Kołobrzeg. Tuż za Płotami jest skręt w prawo na Łosośnicę, a dalej to trzeba pytać tubylców o szkółkę leśną w Miłogoszczy. Otwarte tam jest tylkow piątki do 14, o ile dobrze pamiętam. Postaram sie zdobyć telefon.

Klaus, znam pana z nadzoru, jest bardzo ostry dla budowlańców. Koszt - 50 zł za wizyte na budowie. Jeśli będziesz zainteresowany daj mi znać na priv, to Ci wyślę telefon do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANO DZIŃ DOBRY ALBO WIECZÓR DOBRY czytam posty i czytam ale również podpowiem że siatke i inne dodatki do siatki można kupić u gościa w szczecin kluczu ul rymarska 51 siatka różna słupki też ino drogo słupki to proponuje sobie samemu kupić rure cienkośćenną i samemu pociąć to takłatwo sie robi przypominam się że dla forumowiczów dysponuje transportem materiałów długich do 12 mb i 1,3 TONY TYLKO DLA GRUPY MOŻE JA KOMUŚ POMOGĘ A KIEDYŚ KTOŚ MI TEŻ POMOŻE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka

 

temat ogrdzenia:120 mb trzy boki siatka powlekana Baekerta, beton 80 cm, zbrojony, przod klinkier burgund ryflowany, przesła kute i brama samonosna...całosc 29 tyś....z robocizną. Mysle ze płocik bedzie cały czas piękny!!!!

 

Sama partycypowałam w kosztach i jakos nie liczę ze co co beda z niego korzystac odpala swoja czesc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...