Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Klaus, znam pana z nadzoru, jest bardzo ostry dla budowlańców. Koszt - 50 zł za wizyte na budowie. Jeśli będziesz zainteresowany daj mi znać na priv, to Ci wyślę telefon do niego

 

No jestem zainteresowany. A nie możesz podać na forum? Po to przecież istnieje aby dawać dostęp do informacji szerokiemu gronu. Poza tym jak fachowiec jest dobry to trzeba mu zrobić reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.

Agniesia widzę,że jesteś nieżle wku...... .

Nawet nie wiecie jak, jeszcze wczoraj kobita powiedziala, ze potrzebne nam uzgodnienia z archeologami :o

Map nie umie czytac, gubi dokumenty, mowi, ze czegos nie donieslismy a potem okazuje sie, ze to jest tylko ona albo slepa, albo ma burdel siosta jedna...

 

Poniewaz jestem wk... podaje nazwisko do wiadomosci publicznej:

 

Pani K. o dwojgu nazwisk - drugiego nie pamietam.

Chwali sie, ze ma nie rozpatrzone sprawy z marca.

 

WZYWAM wszystkich poszkodowanych petentow, ktorzy od marca czekaja na rozpatrzenie pozwolenia na budowe u pani urzedniczki K.: skladajcie skargi jak najszybciej !!! Ona jeszcze sie tym chwali, ze ma takie podania :evil: :evil:

 

Ma jeszcze 7 dni, potem ja sie zajme sprawa.

 

 

 

Niestety moje zdenerwowanie mialo swoje nastepstwa. O malo nie walnelam w dzieciaka na Komuny, wlazl mi na czerwonym dla pieszych i gdyby nie moj instruktor to bym jechala dalej :-? Ale on ma najlepszy czas reakcji jaki znam.

 

9.VI wiadomosc edytowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurek

podobnie jak Ty, melduję, że radarek przenośny straży miejskiej działa OK

dziś ok 15tej obok toru kartingowego na Wojska schowany w żywopłocie przy torach tramwajowach, a obok strażniczek w kucki siedzi, żeby go nie było widać

ubawił bym się setnie tym widokiem, gdyby nie to, że pstryknęło :evil:

już mi nawet humoru nie poprawił pobyt na budowie i podziwianie postępów prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to ale prawdziwe :( , że zamiast prowadzić prawdziwe działania prewencyjne i sukcesywnie edukować ludzi, najlepszą metodą wg np. straży miejskiej jest zabawa w partyzantów i chowanie się po krzakach z różnego rodzaju aparaturą do wyłapywania. Widać nie o to im chodzi aby ludzie naprawdę zwalniali ale, żeby jak najwięcej ludzi skasować. A przecież nie jednokrotnie już udowodniono, że lepsze efekty są gdy ludzie to widzą bo rzeczywiście zwalniają, a tak to pstryknie, ktoś zapłaci, a i tak wszyscy jadą jak zwykle.

 

Ale się rozpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurek

podobnie jak Ty, melduję, że radarek przenośny straży miejskiej działa OK

dziś ok 15tej obok toru kartingowego na Wojska schowany w żywopłocie przy torach tramwajowach, a obok strażniczek w kucki siedzi, żeby go nie było widać

ubawił bym się setnie tym widokiem, gdyby nie to, że pstryknęło :evil:

już mi nawet humoru nie poprawił pobyt na budowie i podziwianie postępów prac

 

zbigx,

W takich wypadkach bierze się kredytowy i... się wyrzuca. Podobno ściąganie takich mandatów jeszcze nie działa w Szczecinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czawrtkowo

 

Kombi - Teska pisała koło NOMI a nie w Nomi i tam siatka jest ocynkowana powlekana dobrej jakości i w dobrej cenie (też temat przerabiałam całkiem niedawno).

 

Zbigx - no to, współczuję za tydzień wezwanko od partyzantów :-?

 

Józia - źle mówisz. jak cię pstrykną to, ty jedziesz dalej, a nie że dostajesz mandat. potem wołają na okazanie, żeby ustalić kto jechał autkiem i dopiero sprawcy wystawiają rachunek z terminem zapłaty, a nie autku.

raczej lepiej zapłacić, bo przy byle jakiej kontroli policji wyjdzie, a wtedy możesz być inaczej (drożej) potraktowana.

 

ale się rozpisałam :lol:

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Józia - źle mówisz. jak cię pstrykną to, ty jedziesz dalej, a nie że dostajesz mandat. potem wołają na okazanie, żeby ustalić kto jechał autkiem i dopiero sprawcy wystawiają rachunek z terminem zapłaty, a nie autku.

raczej lepiej zapłacić, bo przy byle jakiej kontroli policji wyjdzie, a wtedy możesz być inaczej (drożej) potraktowana.

 

ale się rozpisałam :lol:

życzę wszystkim miłego dnia

 

No, może na pstryk jest inaczej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JóziuS

 

no nie bardzo mandat wyrzucić...ja keidys po prostu nie zapłaciłam.Zapomniałam i co?? policja skarbowa zapukała do mych drzwi, przyprawijac mnie o zawał( prawie) ale fakt faktem zapłaciłam mandat bez odsetek po prawie dwóch latach....no niby tez sie opłacało....ale ten strach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...