Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Kochana grupo.. wiem ze na was zawsze mozna liczyc.. zapraszam do zapoznania sie z tym linkiem http://www.murator.com.pl/forum/viewforum.php?f=86&sid=12aa6ec5ea391c5ca6b841399d67191f i pamietajcie ze jestem z was dumny za to co juz zrobiliscie w tej sprawie i za to co jeszcze zrobicie

praojciec zwany wszechmocnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi

dzieki za info, bylam u neurologa i fotografa (rentgen 3 zdjecia) i sie okazalo, ze mam zapalenie stawu barkowego. Oczywiscie zrobili mi blokade, bo juz wylam z bolu i mialo po godzinie przejsc. mamy wieczor a mnie dalej boli. zyc mi sie niechce, jutro mialam jechac po pracy na budowe i chybe nici z tego.

 

Didi i delf

 

ja tez zadzwonilam najpierw do starostwa i tam mi powiedzieli, ze poszla od nich decyzja i zgoda na kanalize, a w urzedzie gminy dzisiaj o godz. 12 juz podpisali z wykonawca umowe na roboty.

zajmuje sie tym pan Zaborowski (sluze tel.), ale nie zlapalam go dzxisiaj bo jest na urlopie. Jak byscie sie predzej zwiedzialy, kiedy maja ciagnac przez rurzyce to dzieki za info. jezeli sie okaze, ze jeszcze w tym roku to moge poczekac z ta oczyszczalnia (ale chyba jestem naiwna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej w sobotę....

 

 

no i znowu deszcz :( aha gdyby ktos słyszał o rewelacyjnej szkółce w Dobrzanach....to mówię KICHA i do tego kobieta przez telefon bajki opowiada :evil: :evil:

Natomiast po drodze wstąpiłam do skółki Fisher w Sokolnikach o rany zawrót głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

 

strasznie dużo czy masz zamiar tujami obsadzic swoj ogrodek dookola ogrodzenia. Chyba masz duża powierzchnie dzialki?

Wiem, ze jest tez szkolka kolo Maszewa, gdzie mozna zrobic dobre zakupy. Tez zupelnie niedawno ktos mi pisal (musialabys sie cofnac jakies 2 tygodnie wstecz z naszymi zapiskami. Tylko to jest troche dalej od szczecina. Ale jak masz zamiar wydać tyle kasy na krzaczki to chyba warto jechac nawet dalej na zakupy.

Jak znajde jaka fajna stronke to ci podesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Teska - przy składaniu dziennika do rejestracji wypełnia się tylko dane budowy (nr pozwolenia, rodzaj budowy i miejsce), a przy zgłoszeniu rozpoczęcia robót podaje się kierownika wraz z jego uprawnieniami i zaświadczeniem o przynależności do do izby inżynierów budownictwa (chyba tak to się nazywa) no i wtedy wpisuje się go do dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska,

czuje sie jak za dawnych czasow, po 5 latach poszlam do klubu, popic, potanczyc, tak jak bylo tak jest tzn 'lubudubu' i starzy o ciemnej cerze podrywajacy laski na lancuchy i samochody 8)

 

Glowa mnie nie boli ale 'letko' szumi :roll: az sie boje jesc sniadanie, ech, ciezkie jest zycie imprezowicza, hehe, :lol:

a najlepsze bylo jak panienka chciala pokazac, ze moze duzo wypic, zenada

za stara jestem na takie przygody :roll:

 

a gdzie Was wywialo, tez byliscie na imprezach wczoraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniesia,

uff, myslałam, ze to ja się tak postarzałam. Byłam na imprezie w pubie pare miesięcy temu (tez po kilkuletniej przerwie) i stwierdziłam, że to chyba już nie dla mnie... identyczne obserwacje... :wink:

A swoją drogą: ciekawe, gdzie są chłopaki w wieku tych panienek, ktore wypełniaja puby i dają się wyrywać.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...