Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

hi,hi...albo ida na mecz Pogoni i potem uciekają miedzy okolicznymi blokami przed policją głośno przy tym wrzeszcząc :lol:

 

Agniesia,

wiesz może ile godzin powinien mieć kurs prawa jazdy? Ile jest wykładów, a ile trzeba wyjeździć? Wybieram sie na kurs od lat i może teraz zmotywowana Twoim przykładem w końcu się zdecyduję... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka

 

 

ta szkółka to własnie Fisher w Sokolnikach.dzwoniłam do nich, ale już teraz prawie zamknięta- niby po sezonie :o ale jak byłam to nic takiego nie słyszałam

 

ale ja jade do Chynowa, jednak tam jest lepiej. :lol: tuje sadzwe wokół działki.

Dzis udało mi sie załatwic 6 wywrotek humusu...ale się cieszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i tak nikogo tutaj nie zastane, bo przeciez sa dni morza, ale tak do wiadomosci innych mam propozycje:

 

Teska i inni:

 

jezeli macie potrzebe zakupu jakichkolwiek srodko do roslin np. randap i inne, to dajcie znac i napiszcie mi nazwy tych specyfikow (jezeli znacie ceny sklepowe to tez mi podajcie dla porownania).

 

Poniewaz znam hurtownie srodkow ochrony roslin, gdzie sie zaopatruja, sklepy, ogrodnicy i fimy projektujace i zakladajace ogrody, wiec jezeli macie jakies potrzeby zakupow i chcecie znac ceny to poprosze o liste a w poniedzialek, najdalej we wtorek podejde do nich i zapytam o ceny.

Ja jeszcze mam troche czasu do sadzenia roslinek na mojej dzialeczce, wiec narazie mnie to nie interesuje, ale w zeszlym roku kupowalam u nich randap i chyba byl tanszy (niz w rajskim ogrodzie). Napiszcie co potrzebujecie a podam ceny. Jezeli beda korzystniejsze to podam dokladny adres, zebyscie sobie mogli tam dokonac zakupow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koks - teraz jest tak: najpierw wyklady - u Igielskiego szybko dzien po dniu 6 wykladow, potem zdajesz testy i zostajesz dopuszczona do jazdy, czesc praktyczna 30 godzin jazdy

 

kiedys bylo 20, wiec teraz czlowiek musi sie nauczyc, nie ma wyjscia :wink:

 

caly kurs 950 zl u Igielskich + 30 zl za lekarza orzecznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniesia,

 

dzięki za info. Jeszcze nie wiem, którą szkołę wybiorę (znajomi, mający znajomych instruktorów :lol: polecją tylko duże firmy) i czy w ogóle zdążę w czasie tych wakacji (jak to zwykle u mnie bywa :wink: )

Mam jednak nadzieję, że niedługo też będę mogła złościć się na tych, którym się "strasznie spieszy", zza kierownicy, a nie z fotela pasażera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, u Igielskich sa dobrzy instruktorzy i maja najlepsza zdawalnosc w Szcz, oczywiscie jak ktos ma strasznego pecha i na gada egzaminatora trafi to roznie moze byc :roll:

Porownaj: ogolna zdawalnosc w wordzie wynosi ok 35% za pierwszym razem, kursanci mojego instruktora maja zdawalnosc 80% za pierwszym podejsciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich poniedziałkowo

od jutra będzie lato :p

 

Teska - thuje szmaragdowe bierzesz? to gdzie dają takie duże za tak mało? ja potrzebuję 160 szt.

 

ja do wszystkich zieleniaków jakoś straciłam serce i najlepiej wychodzą mi zakupy w smętowicach (cy jakoś tak, znowu nie pamiętam) - babka pogada, doradzi, a rośliny mają dobrej jakości.

właśnie w sobotę znowu byłam, żeby zmienić te kupione wcześniej na mierzynie pseudo tawułki, które notabene szlag prawie trafił.

kupiłam:

jałowce grey pearl do doniczek, które zasłaniają studzienki kanalizacyjne,

a w środek jałowiec golden corpet. i śliczniutki świerk b. maigold.

mam nadzieję, że teraz będzie to, dobra kompozycja.

 

rozmawiałam też o thujach. babka takie sporsze (jeszcze nie pytałam o rozmiar) ma od 10 zł i powiedziała, że na większą ilość daje 15% rabatu.

 

a chynowo - no to, już legenda. mają piękny ogród, ale jak dla mnie jest za daleko.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ja nie lubie poniedzialków, ale witam wszystkich.

 

Mnie od rana glowa peka a tu trzeba isc do pracy i chociaz dobre wrazenie zrobic :lol:

 

Teska i IwonkaG,

ta hurtownia gdzie dzisiaj pojde zapytac o ceny to miesci sie przy autostradzie poznanskiej 1 (zapomnialam jak sie nazywaja, ale dzis na forum moze wieczorkiem wszystko wam napisze). Tylko nie wiem o co pytac i jakie srodki oprocz randapu potrzebujecie. jestem jeszcze jakies 1/2 h w domciu, wiec prosze o nazwy specyfikow a bede znala ceny.

 

Napewno to nie jest Bloomexim i Top Plant.

 

Teska i Bokekku

Szkoda, ze te tujki nie bedziecie kupowac za jakis miesiac. Ja na poczatek też bym potrzebowala jakies 20-30 krzaczkow, wiec mozna by bylo polaczyc to zamowionko jako wspolne.

 

pozdrawiam i zycze milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...