Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Delf jak to kiedy?? 1 lipca :lol: ale za to pojde jak burza hehe, jak sie naczekałem na te warunki 1,5 roku prawie to teraz nie ma co czasu marnowac.

 

Czupurek jasne że byłem, pogadałem sobie z tymi twoimi panami, się okazało ze ze dwa lata temu jak ta twoja droga wyglądała jak pobojowisko to mialem okazje ich tam spotkać, pomagali mi wyjechać z tego błota. Do końca tygodnia dam im znać co i jak. Dali mi cenę 16 tyś za stan surowy ze sciankami dzialowymi, schodami, izolacją fundamentów. Oczywiscie to co wspominałas uprzedzali ze kasę chcą co tydzień, ale ja ze kasa po etapach inaczej nie. Powiedzialem im też ze widzę ich na budowie w najmniej cztery osoby i 45 dni mają na stan do dachu a reszte mogą sobie kończyć jak juz dachowcy wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Czy ktoś z Was ma kocioł kondensacyjny firmy Brotje?

 

Ja się przymierzam do tego kotła, ale to jeszcze trochę czasu, ale powiem Ci że je bardzo chwalą, podobno za rewelacyjny palnik (cichy, niazniszczalny)

mój wykonawca stanu surowego zakłada te kotły, (jest licencjonowanym dystrybutorem-serwisantem), jak zechcesz to Ci dam namiary, niech Ci zrobi ofertę, to nic nie kosztuje :)

 

 

GrzegorzR, zbigx

 

moj mąz tez twierdzi, ze te kotly, sa do kitu. Niedalej jak wczoraj mial nawet przyjemność rozmawiac na ten temat. Nie wiem z kim dokladnie ale powiedzial ze najlepsze z tego kotla to cena, bo sa w miare tanie i to wszystko.

 

A jak ktos tym handluje i serwisuje to przeciez nie bedzie pluł w swoje gniazdo. Każdy lis swój ogon chwali, wiec przemyslcie to sobie i zapytajcie i opinie innych fachowcow z tej branzy. Mialam ta uwage juz wczoraj Grzegorzowi napisac, ale nie chcialam sie wychylac. Mysle, ze jest jeszcze wielu ktorzy krytycznie podchodza do Brotje.

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, zbigx - to że każdy swój produkt chwali to prawda sprawdzona, ale prawdopodobnie w teście niemieckiego czasopisma fachowego został uznany (przynajmniej EcoCondens) za najlepszy produkt (informacja jak na razie nie potwierdzona), gdy Buderus i Viessamann zostały ocenione dość słabo, ale mimo wszystko najlepsza opinie zazwyczaj pochodzą od użytkowników, a sprzedawcy zawsze narzekają na produkty konkurencji a chwalą swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi, a Ty na wczasach bo nas nie odwiedzasz na kompie. W sobote, jestem umowiona na przeoranie mojej dzialki z Donkiem. Przyjedziesz do mnie?

Jeszcze nie :cry: , ale już niedługo :p w tym roku Kraków :wink: już zarezerwowane mamy miejsca :p , ale i tam jest dostęp do internetu :wink:

dziś i wczoraj byłam bardzo zajęta - praca w terenie; teraz siedzę przy karmi di caffe :D

a sobota - to rzut beretem do Ciebie, więc pewnie wpadnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie prosze..

 

Moim marzeniem jest wybudowanie kilkunastu szeregowcow ,a pozniej ich sprzedaz.Prosze mi powiedziec ,czy taki zwykly szary czlowiek moze spelnic swoje marzenia ? I w jaki sposob.

Dodam ,ze chcialabym zatrudnic firme budowlana,ktora zna sie na budowie .Mam gotowy projekt domkow,projekt zagospodarowania terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie.

 

GrzegorzR

Ja mam Junkersa kondensacyjnego i bardzo polecam, dziala juz ponad rok bez zadnego problemu. W/g mnie w kotlach to lepiej sie trzymac sprawdzonych marek, a nie jakis wynalazkow.

 

Teska mozesz zdradzic po ile masz ten humus i dac jakies namiary na priva, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie prosze..

 

Moim marzeniem jest wybudowanie kilkunastu szeregowcow ,a pozniej ich sprzedaz.Prosze mi powiedziec ,czy taki zwykly szary czlowiek moze spelnic swoje marzenia ? I w jaki sposob.

Dodam ,ze chcialabym zatrudnic firme budowlana,ktora zna sie na budowie .Mam gotowy projekt domkow,projekt zagospodarowania terenu

 

Pewnie że może i to w bardzo prosty sposób, Wystarczy mieć odpowiednią ilość gotówki i tyle. No i załatwione wszystkie sprawy papierkowe.

 

A moim marzeniem jest kupić narazie ładną i niedrogą działkę. Czy taki zwykły szary człowiek jak ja może spełnic swoje marzenie ? i w jaki sposób.

:lol: :lol: :lol: :lol: Na mój gust to pytanie powyzej to chyba jakaś ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniesia, monka jak tak mozna, czerwiec a wy w skarpetkach i podwojnej koldrze?

A Wasi panowie to gdzie na wczasach?

w robocie, ktos musi na opal zarobic :wink:

monka, my mamy wspolne łożko, ale koldre to kazdy ma swoja a co. :lol:

u nas tez kazdy ma swoja i przynajmniej nie ma problemu, ze jak z jednej pociagniesz to z drugiej gola pupa, pierwszy zakup to byla koldra 2,2x2, ale i tak za waska :roll:

 

Maro - ciagle szukasz? patrze na ten podpis u Ciebie i mysle, ze jestes bardzo cierpliwy :D

 

Teska - wyslalam zapytanie na priw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich środkowo

no i znowu pogoda do luftu

 

Maro74 - parę osób (napewno Teska, Didi, Ja) kupowałyśmy w karo koło nomi ocynkowaną i powlekaną pcv tel. 464-47-53 (niestety od 10-tej)

 

wieści z mojego frontu - po dłuzszym oczekiwaniu i paru hockach, zaczęła się u mnie układać kostka przed chatą.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...