Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o kolorki domu to róbcie jak Wam się podoba - w żadnym razie nie oglądajcie się na sąsiadów. Może trochę przesadiłam ale mąż Ivette ma całkowitą rację - kolor na osiedlu 60 domków na pewno się powtórzy, no o ile nie zrobicie np. granatu z pomarańczem - niezapomniane wrażenie. Indywidualizm domku podkreślicie wykończeniem detali, ogródkiem itp.

U mnie jest tak:

dach - ceglasty - esówka, elewacja - jasny zółty piętro, ciemniejszy zółty parter(G i H 077 z palety Tikurilli), cokół - tynk mozaikowy mieszanka żółto-, brązowo - czerwona (taka za przeproszeniem sraczka, ale pasująca do reszty), reszta dodatków tj. okna, drzwi, rynnyi podbitka białe.

NO i wystarczy tego pisania........ :wink:

Pozdrawiam! Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czemu nie drewniana podbitka? U mnie jest PCV gdyż nie dam rady konserwować 7 metrów nad ziemią. Kolor mahoniu na ganku jest śliczny, ale na podbitce może się nie sprawdzić - no chyba że będą też takie rynny :wink:

Co do drzwi - ja wzięłam najtańsze białe i do tego nie drewniane, jak znajdę ładniejsze to wymienię. Jak chciałam drewno to jeden z uczciwszych sprzedawców powiedział, że drewno nawet klejone nie jest w 100% pewne i będzie pracowało wystawione na warunki atmosferyczne.

Mam też tego przykład u kolegi - drzwi drewniane z Urzędowskiego już kilka razy reklamował (niedomykają się po większych deszczach i coś tam było z zamkami).

Generalnie jeśli chodzi o kolorystykę staram się nie wprowadzań więcej niż 3 kolorów na dom, żeby nie przesadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowa - kurde już zamówiłam okna u Urzędowskiego!

I co teraz? Przecież opinie są naprawdę dobre :(

 

Maksiu! Dlaczego nie podbitka z drewna? Ja chcę taką zrobić. A drzwi - to chyba białe - są takie tanie stalowe drzwi i wygląd OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzędowski to miał dobre okna. W tej chwili zaczął oszczędzać na okuciach i drewnie. Na wierzchu takie okno wygląda super ale idąc w dalsze warstwy ma być gorzej (brak dobrej impregnacji) - to są wiadomości z innych firm, nie muszą być w 100% prawdziwe.

Ale Cię pocieszę teść ma Urzędowskiego od niedawna i nie widzę żadnych niedoróbek, jedyne co to mi Urzedowski dawał gratis niektóre bajery typu pochwyt czy hamulec do drzwi balkonowych a teściowi nawet o tym nie wspomnieli. Fakt że u mnie musieli ostro schodzić z ceny a teść się nie targował :p .

A ja i tak mam okna CDM-Majewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Maksiu, scianka kolankowa wraz z wieńcem - 72 cm. Aha, a jaki masz przekrój słupów na ganku?

 

Joasiu, o - super, że ktoś ma w końcu brązowy dach i białe okna! ;) Będę to musiał zobaczyć chyba na żywo, bo w okolicy, to widzę tylko drewniane albo brązowe... to pewnie dlatego, że sam bym tak chciał...

 

Nastąpiło przesunięcie. Dach rozpoczniemy dopiero za jakieś 2 tyg. ... "taka gmina..." :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette, ja mam model z szybką na górze, taką półkolistą, kolor nie wiem, bo dopiero zobaczę je w sobotę.

O Urzędowskiego się nie martw, oni drzwi mają do kitu, okna są OK. Po przebojach z instalatormi M&S, nawet wolałbym Urzędowskiego, bo goście z M&S wyglądali jakby czas wolny spędzali pod monopolowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...