Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maro - ciagle szukasz? patrze na ten podpis u Ciebie i mysle, ze jestes bardzo cierpliwy :D

 

Jestem niecierpliwy ale co zrobić jak narazie jeszce nic co byy mi pasowało nie trafiłem zawsze jest coś albo kosmiczna cena albo działka ogólnie do bani.

Jak wcześniej napisałem ta w Trzebieży jest bardzo ładna jak teraz ją wyrównali to widać w całej okazałości ale jeden minus to ten sąsiad za płotem co tak namiętnie całymi dniami przecina piłą spalinową te kołki do kominka. Ale tym to się już będzie martwił ten co kupił :lol: .

Ja czekam teraz na info kiedy gmina puści na przetarg działki u nas "za wiaduktem" Dzisiaj koleżanka żony ma się dowiedzieć czy coś już wiadmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro, w Trzebiezy to kazdy prawie ma, kazdy cos piluje, naprawia, rabie drewno, puka stuka, wole odglosy pracy niz to co mam obecnie: pijacy o kazdej porze dnia i nocy, piski tramwajow, zwierzaki meczone w upale na trzecim pietrze od strony poludniowej, sikanie w klatce lub w zywoplot przed klatka - towarzysza temu zawsze jakies klotnie panow o glosie himilsbacha :wink: Pila to poezja, przyjemnosc dla uszu :lol: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariadna napisał:

Pomozcie prosze..

 

Moim marzeniem jest wybudowanie kilkunastu szeregowcow ,a pozniej ich sprzedaz.Prosze mi powiedziec ,czy taki zwykly szary czlowiek moze spelnic swoje marzenia ? I w jaki sposob.

Dodam ,ze chcialabym zatrudnic firme budowlana,ktora zna sie na budowie .Mam gotowy projekt domkow,projekt zagospodarowania terenu

 

 

Pewnie że może i to w bardzo prosty sposób, Wystarczy mieć odpowiednią ilość gotówki i tyle. No i załatwione wszystkie sprawy papierkowe.

 

A moim marzeniem jest kupić narazie ładną i niedrogą działkę. Czy taki zwykły szary człowiek jak ja może spełnic swoje marzenie ? i w jaki sposób.

Na mój gust to pytanie powyzej to chyba jakaś ściema.

_________________

Narazie szukam działki.

 

Zadna sciema kolego.Nie mam zielonego pojecia jak sie do tego zabrac.Dlatego prosilam na forum o pomoc.Nie widze w tym nic smiesznego :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ariadna najpierw musisz się dowiedzieć czy na gruncie jaki posiadasz możesz postawić domy szeregowe, to zależy od zapisu z planie zagospodarowania przestrzennego. Potem czeka cię cała papierologia która trochę trwa. Jeżeli masz projekt to konieczna jest adaptacja, potem warunki od dostawców mediów, uzgodnienia - ZUD. Jak juz masz wszystko to możesz złożyć wnisek o pozwolenie na budowę.

To tak w wielkim skrócie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, hej!

 

Ariadna ściema, czy nie, odpowiedzieć moge :wink:

Moim zdaniem, największym problemem i kluczowa sprawą będzie wybór ekipy. Przy takich ilościach materiału, ewentualne oszustwa i kradzieże będą bardziej opłacalne dla ekipy, a trudniej zauważalne dla ciebie - niestety. Problem może rozwiązać nadzór inwestorski, ale to = dodatkowe koszty.

Z drugiej strony, większa ilość materiałów, to lepsze ceny. Obok mnie buduje się właśnie taki szeregowiec - z moich obserwacji wynika, że 75% materiałów, to prefabrykaty betonowe: przyjeżdżały całe schody, całę podbitki, całe ściany itp, itd. Normalnie w domu nikt by sobie tak nie zrobił, ale developerstwo rządzi się swoimi prawami, niestety.

Gratuluję oryginalnego marzenia - oby się spełniło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro, w Trzebiezy to kazdy prawie ma, kazdy cos piluje, naprawia, rabie drewno, puka stuka, wole odglosy pracy niz to co mam obecnie: pijacy o kazdej porze dnia i nocy, piski tramwajow, zwierzaki meczone w upale na trzecim pietrze od strony poludniowej, sikanie w klatce lub w zywoplot przed klatka - towarzysza temu zawsze jakies klotnie panow o glosie himilsbacha :wink: Pila to poezja, przyjemnosc dla uszu :lol: :wink:

 

Ja też po stokroć wolę już tę piłę :wink: niż to o czym piszesz ale kurcze prawie trzy tygodnie robiłem tam u p Heńka P. i tak dzień w dzień gościu tą piłą warczał, to ja dziękuję wyjść sobie na tarasik dla relaksu a tu za płotem "człowiek piła" :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek

 

 

kopią mi trawkę, korzonki wybierają.....no i czeka ich zadanie 72 tony ziemi rozrzucic na działeczce....no i nie powiem za ile :-? bo byscie mi podebrali....

 

bede miała tylko do zdzicha..wiesz co...walec potzrebuje do zwalowania tej ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...