Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witajcie!

 

Didi podziwiam samozaparcie! Nie dziwię się, że jesteś mało przytomna :D , ale teraz bez komputera i internetu...nie ma życia!

 

Monka, ale mnie nastraszyłaś tym prądem! :( To moje "czekamy" było na wyrost: wpłaciliśmy I ratę, ale ZE nie wystąpił jeszcze o warunki zabudowy do gminy, ani tym bardziej o pozwolenie na rozbudowę sieci...od momentu uzyskania pozwolenia mają wg umowy 8 miesięcy, które moga się wydłużyć o kolejne 4. Projekt juz jest, teraz zbierają oświadczenia od naszych przyszłych sąsiadów o zgodzie na dłubanie w naszej drodze...oczywiście część nie spieszy się z podpisem :evil: mimo, że dostali nawet kopertę zwrotną ze znaczkiem i adresem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

koks u nas terminy już minęły według naszych obliczeń a nawet nie ma pozwolenia na budwę :( cała papierologia długo trwała :( radzę ci skontaktować się z projektantem, który przygotowuje całą dokumentacje i zapytać się kiedy wystąpią do Gminy o decyzję o lokalizacji inwestycji celu publicznego, my na nia czekaliśmy pół roku :evil: i męczyć p. Ma....ką o wydanie tej decyzji w przyzwoitym terminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka,

 

dzięki za radę! Tak też zrobimy...będziemy nękać :evil: :wink:

Z projektantem już rozmawiałam: projekt poszedł do firmy wykonawczej, ale o warunki wystapią dopiero, kiedy wszyscy złożą oświadczenia. Już się dogadaliśmy z jednym sąsiadem i co 2-3 tygodnie będziemy sprawdzać postępy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dobry początek łikendu :p

 

Bajka, nie dość że znana, to jeszcze w skrócie, wierszem i z morałem.

 

Zła Królowa raz na ścieżkę

wywiodła Królewnę Śnieżkę

i kazała, by gajowy

pozbawił dziewczynkę głowy.

Niestety, leśnik pijany

zasnął pośrodku polany,

a królewna po cichutku

uciekła do krasnoludków

i w ich grocie [czy też "w dziupli"]

żyła z garstką tych kurdupli.

Więc królowa, stara kwoka

podrzuciła jej jabcoka

dolawszy tam izotopu.

No to Śnieżka żłopu - żłopu...

wyżłopała pięć kwaterek

i grzmotnęła łbem o skwerek.

Nie dość, że się sama hukła,

to krasnali też zatłukła,

którzy właśnie ze swej groty

szli na szóstą do roboty,

a pod ciężarem jej zadka

została z nich marmoladka.

 

Morał:

Najbardziej są zawsze bici

mali, trzeźwi, pracowici!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden

 

Facet wraca w nocy do domu. Z kieszeni wystaje mu wejściówka do agencji towarzyskiej. Żona w płacz i pyta:

- Czemu ty mi to robisz. Dbam o dom, gotuję, sprzątam, dzieciakami się

zajmuję. Czemu Ty chodzisz na te dziwki.?

On na to:

- Kochanie wiesz... jak ja z nimi uprawiam sex, to one tak fajnie jęczą, a

Ty nie.

- No, a gdybym ja jęczała, to nie chodziłbyś do tego burdelu?

On na to:

- No, wtedy nie!

Wieczorem zaczyna się gra wstępna. mąż żonę całuje, a ta odrywa usta od jego ust i pyta:

- mam już jęczeć?

- NIE, poczekaj.

Facet schodzi do parteru, napalony już jak nie wiem co.

A ta znów:

- mam już jęczeć?

- Poczekaj!

Kochają się, wreszcie klient dochodzi i szepcze:

- no teraz... jęcz... jęcz!

Ona:

- Na życie mi brakuje, znów za gaz podnieśli, Marek ma dwóje z fizyki,

Jola nie ma butów, nie wiem co mam jutro kupić na obiad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie - a masz takiego na stanie? chętnie wypożyczę :p

 

żeby tego było mało (tych mrówek małych czarnych) to, wczoraj od koleżanki dostałam krzaczki bukszpanu i co się okazało? w ziemi z korzeniami jest pełno mrówek ale czerwonych i dużych. póki co schowałam roślinki z powrotem do wora.

i co mam teraz zrobić? dwa rodzaje mrówek w ogrodzie to, o jeden za dużo, a czerwone to i gryzą ponoć.

ale krzaczków też mi szkoda, bo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej - witam :D

 

Czupurek - na mrówki dobrze działa proszek do pieczenia. Przynajmniej na te które pchały się do domu (no i wywalenie miodu do którego szły).

 

Myślałam że przy dziecku jest trochę mniej pracy...Dziewczyny jak sobie radziłyście - moja śpi w dzień może trzy godziny oczywiście nie jednym ciągiem a tak to chce cały czas być przy mamie. No chociaż w nocy ładnie śpi.

 

Tak was tylko podczytuję i widzę ż pojawił się problem z podawaniem informacji o wykonawcach. Swego czasu przerobiłam temat i ochrona danych osobowych dotyczy tylko podawania publicznie danych osób nie prowadzących działalności gospodarczej, czyli jeżeli ktoś ma firmę to można o nim pisać z pełnymi namiarami.

Zresztą każdy gość z ulicy może przyjść i zapytać w dziale ewidencji gospodarczej o jakąś firmę i dostanie pełen wypis o jej działalności.

 

A rajski ogród już podniósł cenę na roundap (ten tańszy) a i o niego trzeba się upomnieć bo panie automatycznie chcą sprzedać ten drogi.

 

Teska - na kiedy potrzebujesz ten walec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim w piątek > Forum nam się prawie zupełnie babskie zrobiło :wink: :lol:

Znowu mnie nie było pare dni, ale same wiecie, kobietki, jak to jest z budową. Doszło mi jeszcze użeranie sie z kredytem, bo jednak własnych oszczędności za ciężkiego pioruna nam nie starczy, ale spieszę donieść, że moje chłopaki zaplanowali wiechę w przyszły piątek. No i jestem w kropce, męża nie ma, ja sama z dzieckiem (księgowa, czy my nie mamy tego same dzieciaka - moje też śpi try godziny w dzień :wink: ) no i jak to załatwić? :o :o A jak u Was wyglądała wiecha? Co ja powinnam zrobić, żeby dobrze wszystko wyglądało? Podpowiedzcie coś, bardzo Was proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...