Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dobry Wieczów,

 

Ojejku, jakie mam zaleglosci. Nie bylo mnie 3 dni a tutaj tyle nowinek.

 

Ewa Hebda

co z tą wycewną od pana Pańko? Czy masz juz jakies wiesci. Nam też mial zrobic wycene, ale jakos cisza z jego strony, bo sie nie odzywa. Pewnie jest rozchwytywany, bo mu zrobiliscie dobra reklamę. Ale to nic czekam dalej.

 

Tak samo czekam dalej na moje okienka, ktore mialy byc juz wstawione w srode. Juz 2 razy przesuwali mi termin, najpierw na zeszly piatek a teraz na poniedzialek, czyli jutro. I jak tutaj nie wpasc w depresje. Szlag mnie trafia. Ale moj slubny juz im zapowiedzial, ze jak nie dotrzymaja terminu poniedzialkowego to ich obsmaruje na forum. Tak wiec czekam jutra i zobaczymy.

 

A tak z lepszych nowin to wczoraj byl u mnie koparkowy, ktory zrobil mi z dzialki istne cudenko. Wyrownal caly teren i troche ziemi wywiozl i nareszcie zrobilo sie ladniej. Polecam koparkowego bo solidny i nawet rad fajnych udziela w sprawie ogrodu, roslin itp. Co prawda nie za bardzo mialam czas pogadac, bo wrocilam tej nocy z Łodzi i bylam totalnie zmeczona, ale i tak solidny gość. a pisze to pod katem Gossik.Co prawda w sprawie koparkowego zgadalas sie z Didi, a jeżeli sie nie myle to ten sam koparkowy :lol: , prawda Didi?

 

Niewiem Didi, czy byłas u mnie, bo ja tylko przez krotki czas bylam na dzialeczce przez nagly wyjazd. Jeżeli bylas i mnie nie zastalas to sorki.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A propo mrowek to pryszcz.

 

U mnie na budowie doszlo do podwojnego morderstwa. Dzisiaj pojechalam z mezem na budowe tak rekreacyjnie, patrze a na mojej ziemi 2 trupy leza, jak nic. Moj koparkowy nie dostrzegl 2 kretów i niestety potraktowal je swoja łychą. Brrrrr, na sama mysl to mnie trzesię.

Jak do jutra nie znikna (może psy zjedza) to bede musiala im jakis pochówek obmyślić, ale co z pozostałymi, ktorych jest tam pod ziemią bez liku. Jak wtłumaczyć tym kretom, że to moja dzialka i nie zycze sobie blindziarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Po pierwsze:

Amo

sorry, że tak wyszło (z telefonem) obiecałam sobie, że zadzwonię do Ciebie, ale jakoś tak zeszło :oops:

a tak apropos kiedy w końcu nas odwiedzicie?

 

Iwonka

nie byłam, bo w sobotę mieliśmy smutną uroczystość :( , ale jak tylko natępnym razem będziesz na budowie to zadzwoń a zjawię się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ale miałem wczoraj walkę z chwastami, te "drzewa" pod kasą spalinową z tarczą nawet nie chciały się poddać, 1/3 działki skoszona a gdzie reszta :(

 

Delf włamują się do ciebie?? bo jakas ekipa krąży, włamali sie do mojego znajomego na twojej uliczce ale po drugiej stronie lubczynskiej, nie dali rady przez drzwi to wyrwali okno z ramą, a potem do garażu przez uchylniaka sie dostali?? juz sie martwie bo u mnie tez wchodzą, ale ja na szczęście tam nic nie mam w tych barakach, ale jak pozniej tak będzie to sie niegdzie nie rusze :-?

 

Czupurek wogole to dzięki za tą ekipę, narazie sie z nimi dogadałem, zobaczymy jak będzie później :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

 

Józia S. - do oczyszczalni potrzebujesz:

- warunki zabudowy

jak Ci udzielą to składasz o pozwolenie ale musisz mieć projekt (kosztuje to 300 złotych wiem bo parę tygodni temu robiłam) no i składasz i czekasz na pozwolenie - jak wydadzą warunki to pozwolenie też pewnie dostaniesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...