Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Poza tym, Paweł zapewniam, że bedziesz miał jeszcze nie raz okazje, do martwienia sie o nierówności, na tym tlr niróeności bloczków, to wybacz moje słowa, pryszcz.

 

Naprawdę nierówności będa istotne przy tynkach, posadzkach - poza tym, z zewnatrz wszytsko przykryjesz ociepleniem niwelujac nierówności. Mysle, że problemem jest przypilnowanie fachgowców niż zastosowana technologia i materiał (o ile o czywiscie nie jest to 54 gatunek z odzysku :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No i tak jak powiedzialem zadecyduje cena pewnie, i się okazuje ze ten z rurki jest sporo tanszy od solbetu, no i dostępność. Zobaczymy wezme pewnie ten pióro wpust z rurki a jak mi pomurują krzywo to :evil:.

 

Jade dzisiaj znowu pobzyczeć kosą bo jutro jest zebranie towarzystwa budowy wodociągu i wstyd ze mam takie chwasciory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - ja właśnie kończę stan surowy z silki, polecam, równo, czysto, tylko twarde ale to może i lepiej (a tym bardziej, że to nie moje zmartwienie tylko wykonawcy), polecam, jak chcesz to podjedź i zobacz

 

 

 

 

Napiszczie kogo polecicie do sprzedania i założenia bramygarażowej (Wiśniowski lub Krispol) - oczywiście jak zwykle: dobrze, tanio, rabacik, szybko, z dobrą obsługą gwarancyjuną i po, i tak dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola sanepidu w szkolnej stołówce...

- Co to jest to zielone i pomarańczowe?

Pani ze stołówki:

- Zielony jest metaforą - trudne słowo - szyneczki z Constaru, a

pomarańczowy jest alegorią - jeszcze trudniejsze słowo - barszczyku

ukraińskiego...

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...