Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich srodkowo :lol:

 

u mnie od jutra zmiana kopiacych...panowie bezrobotni, młodzi uznali ze im za goraco i ciezko i juz nie bedą pracować...

 

to nic...szczytem było pytanie o rozliczenie :o :o wyszlo ze maja mi oddać czesc kasy :x a jeszcze lepszym....stwierdzenie zebym ich odwiozła do dom :x tym mnie rozbawili.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

 

Jestem starym i wiernym czytelnikiem tego forum i stwierdzam, że można się na nim dowiedzieć wielu interesujących rzeczy w temacie budowania. Jak dotąd forum było mocno na temat lecz ostatnio pannie Teska i czupurek, bez urazy, ale chyba troche zaśmiecają niniejsze forum. Drogie panie czy mogłybyście się umawiać za pośrednictwem jakiegoś innego środka komunikacji niż to fotum. np. GG albo mail. Myśle, że do mojej prośby przyłączy sie wielu forumowiczów.

 

pozdrawiam i życzę owocnych konwersacji "na temat"

 

XmenelX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

 

Jestem starym i wiernym czytelnikiem tego forum i stwierdzam, że można się na nim dowiedzieć wielu interesujących rzeczy w temacie budowania. Jak dotąd forum było mocno na temat lecz ostatnio pannie Teska i czupurek, bez urazy, ale chyba troche zaśmiecają niniejsze forum. Drogie panie czy mogłybyście się umawiać za pośrednictwem jakiegoś innego środka komunikacji niż to fotum. np. GG albo mail. Myśle, że do mojej prośby przyłączy sie wielu forumowiczów.

 

pozdrawiam i życzę owocnych konwersacji "na temat"

 

XmenelX

Wybacz, ale nie zgadzam się z Tobą, bo akurat to forum jnosi nazwę:

 

KLUB BUDUJĄCY

Miejsce na przyjacielskie rozmowy niekoniecznie o budowie. Wstęp do Klubu za rejestracją.

Doczytaj proszę a potem krytykuj,. Tu spotykamy się poto aby pogadać o budowie i ogrodzie, o piwku i grilu i o d.....e Maryni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z DIDI,

 

i wiecie co pachnie mi tu dawnym Przyjacielem ...... bo jak zwykle czepia się Teski i Czupurka ....

 

 

oj brzydko brzydko, tak pierwszy raz u nas i od razu od krytyki w taki sposób zrazisz ludzi i nikt Ci nie pomoże!!!!

 

radzę zacznij od nowa a to może pójdzie w niepamięć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...