Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam :)

O rany, ale był upał...

Teska

Odwiedziłam dzisiaj Twoje rejony- śliczne. Zielono, spokojnie :) Na ulicy Bociana nic się nie dowiedziałam, nie było informacji o sprzedaży- pusto, głucho :) W tej okolicy znalazłam działki ale: albo za drogie, albo za duże... ( czyli też za drogie:) ).

Były też działki typowo rolnicze- ale to ryzyko, będzie problem z mediami.

Na razie będę się przekonywać że wąska działka jest fajna :) a jutro może znowy pozwiedzam okolice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko i weekendowo,

 

Teska,

jezeli, termin pozniejszy, po 10 lipca byl by dla ciebie odpowiedni, to super.

Ja niestety teraz nie moge, bo moja pracownica idzie na urlop i niestety musze 8 godzin siedziec w pracy, chyba, że po godzinie 16.30.

 

A tak wogole, to chyba dosc blisko mieszkasz Przeclawia, wiec jezeli masz ochotke mnie odwiedzic w pracy to wpadnij na kawke, to pogadamy.

Wczesniej zadzwon do mnie czy juz jestem i wytlumacze ci jak do mnie trafić.

 

Sylwia - witam cie serdecznie

 

nie bylo mnie jakies 2 dni a tu taka niespodzianka. Może bede miala sąsiadkę?

Ja wlasnie zaczelam budowe w Rurzycy i to miejsce jest dla mnie najpiekniejsze na swiecie. Pojechalam tam kiedys tak po prostu na spacer z mezem i dziecmi do Lubczyny wlasnie przez Rurzycę i tak tam juz zostanę.

Mam dla ciebie propozycje. Jutro od 11 g. jestem u siebie na budowie i jak chcesz to podjedx do mnie to Ci moze cos pomoge. Znam osobę, ktora sprzedaje dzialki i na pewno ta cena bedzie atrakcyjna. Ja za swoją zaplacilam około 30 tyś ja jest naprawde ogromna bo ma prawie 1600 m2. Spojrz na priv a tam znajdziesz moj telefon.

 

 

Didi-co tam u Ciebie?

Ponawiam takze zaproszenie na rewizyte do mnie. Wpadnij, jak mozesz bo chce pogadac na temat nawadniania. Wex swoja córcie to zrobimy integracyjne spotkanie naszych dzieci. Basen i kilka ton piaseczku do zabawy zapewnione.

Donek nawiozl mi juz ziemi i teraz musze sie szybo zastanowic czy rozkladac to nawodnienie czy nie. Oczywiscie chodzi jak zwykle o kase i mam dylemat. Zupelnie nie mam pojecia jakie to sa koszty, wiec rozmowa z toba napewno rozwieje moje obawy.

 

Uff, ale sie naklikalam, ale to wszystko przez zaleglosci.

Teska, jak Ty to robisz, że masz czas na czeste bycie na forum. Ja ostatnio to ciagle nocki zawalam i chodze rano jak snieta ryba.

 

pozdrawiam wszystkich klubowiczow

Iwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLWIA B spróbuj okolice załom w strone pucic , pucice i dalej na klińska przejeżdzając w tamtych okolicach co i rusz widać ogłoszenia o sprzedaży życzę powodzenia lub spróbuj wioski wielgowo sławociesze niedzwiedz i okolice

 

Kombi.

Nie wprowadzaj Sylwi B. w błąd tylko spojrz lepiej na mapę. Wielgowo i Sławociesze to nie żadne wioski tylko dzielnice Szczecina, no chyba że cały Szczecin to jedna duża wioska z tramwajmi (do czego bym się przychylał :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

Amo

 

Dzięki za info :) Na Szczecin to mnie zdecydowanie nie stać...

 

Kombi

 

Oj masz rację-grunt to się nie poddawać :) Czasem już mam dość szukania...

 

Iwonka

 

Wielkie dzięki za miłe przyjęcie :) A okolica super :) Dzwoniłam na ten nr podany na ogłoszeniu obok Ciebie. Niby cena 25 zł za m... haha, ale okazało się , że w sumie to 35zł i jeszcze vat i 3 %prowizji dla agencji... no i działki powyżej 1000m Ogólnie wyszłoby coś w okolicy 50 tys - a to dla mnie już zaaaa dużo. Poczekam na namiary na Pana od nagrobków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...