Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

Pewnie pocieranie zlota obraczka :) Dobrze jest tez ogrzewac oko mala buteleczka z ciepla woda. Ale w tym stanie jak Anna opisuje to nie wiem czy cos pomoze :roll:

 

to były okłady i smarowanie okolic, ale nie wiem czym

ja bym pytał w sklepie zielarskim, ale jakiegoś starego zielarza nie byle sprzedawczynię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

a poza tym nie wiem czy wiecie, że świetnym lekiem na wszelkie ropne wypryski jest... wydzielina własnego ucha. Tak, tak!

trzeba se podłubać palcem w uchu i tym posmarować taką krostę. Nawet na czyraki pomaga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANNO miałem podobny problem ale nie taki sam. Jak to pani doktor stwierdziła zaczopowane miałem kanaliki łez. Pani okulistka starsza pani przepisała mi taką małą malutką tubkę maści z informacją że jeżeli w ciagu trzech tygodni nic się nie poprawi to bedzie trzeba łyżeczkować. zużyłem sześć tubek, smarowałem i masowałem te moje oczy przez cztery tygodnie, uzgodniłem termin zabiegu i w piatym tygodniu kanaliki odczopowały sie.

 

Mogę Ci tylko doradzić - skonsultuj się z naprawdę dobrym okulistą, doświadczonym.

 

Rzyczę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie: :lol: :lol: :lol:

 

Za to że moje kobietki zablokowały mi wieczorny dostęp do komputera Pani Bozia je pokarała.

W poniedziałej jak już smacznie spałem przed porannym wyjazdem do Katowic

moja połowica razem z sześcioletnią córeczką wykasowały dwa pliki systemowe. :o :o W wyniku tego zabiegu kasowania komp padł na plecy i kwiczał. :roll: :roll:

 

Przyznały się dopiero wczoraj :evil: :evil: jak chciałem sprawdzić swoja pocztę i wejść na RW

 

Kumpel z IT zrobi mi kompa dopiero na poniedziałek :cry: :cry:

 

Więc pozostają mi tylko ranne postowanie z pracy. :wink: :evil: :wink: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek a jak byles maly to nie miales przetykanych kanalikow lzowych? Moj Stefan mial to robione jak mial chyba 3 miesiace. A wczesniej oczywiscie krople, masci i masowanie, ale bez efektu. Dobrze, ze matkom nie pozwalaja wejsc na zabieg, bo to strasznie wyglada /Wspolczuje kompa :( /

 

Ale Anna ma inny problem, gradowka na powiece, ktora sie rozrosla. Ale Anna ja kiedys mialam malenka gradowke na powiece, tylko taka na zewnatrz i kosmetyczka mi ja usunela igla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie porady :lol:

 

Po konsultacji z jedną panią doktor z Poznania (poleconą), odstawiliśmy leki, i tylko ciepłe kompresy stosujemy i maść na noc.

Pani doktor mnie uspokoiła, mówiła żeby się nie denerwować, tego tak od razu usuwać nie trzeba, czasem i po pół roku samo się wchłania albo wywala na zewnątrz oka i że żaden zabieg pod narkozą nie jest teraz potrzebny. Za miesiąc dwa pojedziemy do niej jeśli do tej pory nic się nie zmieni. A na razie spokój, spokój i stała obserwacja.

 

Bardzo mnie uspokoiła, ona w końcu powiedziała to, co wyczytałam na forach w internecie, ale będę jeszcze innych lekarzy pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...