Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

to nawet nie dieta, raczej jakiś wybór. Organizm powoli domagał się zmian i systematycznie maleje podżeranie pieczywa, makaronów, ryżu (poza dzikim brązowym - uwielbiam 8). Do tego dużo wody plus słabość do dobrych herbat (notabene we Wrocławiu najlepsza herbaciarnia jest w hali targowej - czerwona z trawą cytrynową rewelacyjna). Kilogramów zbytnio nie ubyło ale samopoczucie zdecydowanie na plus :)

 

A mi nawet i kilogramów ubyło. Z pieczywa zostawiłem sobie praktycznie tylko pełnoziarniste wyroby. Na śniadanie wpierniczam serki wiejskie, które mają zaledwie 2-3% węglowodanów. Herbata również schodzi w ilościach hurtowych. Ostatnio na topie mam chińską zieloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy polecieli na ten "filmszczak" :o :-? :lol:

 

Faceci też? :o

 

Ja to bym jakiś horror oglądnął :wink:

 

to to właśnie horror ;)

 

Faktycznie dla mnie to byłby prawdziwy horror!!!!! Nie dośc , że tańczenie dla mnie to horror :evil: :roll: to jeszcze oglądać film o tańcu!!! To już nie horror tylko.......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tragedia antyczna :-? :cry: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nawet i kilogramów ubyło. Z pieczywa zostawiłem sobie praktycznie tylko pełnoziarniste wyroby. Na śniadanie wpierniczam serki wiejskie, które mają zaledwie 2-3% węglowodanów. Herbata również schodzi w ilościach hurtowych. Ostatnio na topie mam chińską zieloną.

 

Z 2kg ubyły, ale to raczej ze zwiększonej pracy fizycznej na budowie :) Z herbatami mam taką zabawę, że moje dziewczyny nie lubią zielonej, yerby, białej etc Dla nich najczęściej robię dobrą earl-grey'kę do której jeszcze wrzucają cytrynę i cukier :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earl grey dlatego jest earl greyem, bo smakuje jak earl grey, a nie jak herbata z cytryną :)

 

Mi to mówisz? :) Herbata z cukrem nie ma smaku, tj co by nie zaparzył to ma taki sam smak...

 

Koleżanka z pracy ostro twierdzi, że ona nie słodzi, ale zawsze dodaje jedną łyżeczkę cukru dla jak to ona określa przełamania smaku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earl grey dlatego jest earl greyem, bo smakuje jak earl grey, a nie jak herbata z cytryną :)

 

Mi to mówisz? :) Herbata z cukrem nie ma smaku, tj co by nie zaparzył to ma taki sam smak...

 

Koleżanka z pracy ostro twierdzi, że ona nie słodzi, ale zawsze dodaje jedną łyżeczkę cukru dla jak to ona określa przełamania smaku :D

 

nie wie co traci :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...