Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

WITAM :)

MAMY NIEDZIELĘ, A NA RW PUSTKI OD WCZORAJ :-? ŻENADA :(

 

Może wieczorem coś się ruszy? :o

 

cześć :)

 

http://www.zpw.pl/fotky/humor/kawaly/robal.gif

 

 

ładna pogoda, to forumowicze pracują na budowach ;)

 

mi udało się zamontować 5szt 10 metrowych spustów do rynien, teraz może padać - woda poleci daleko od domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

WITAM :)

MAMY NIEDZIELĘ, A NA RW PUSTKI OD WCZORAJ :-? ŻENADA :(

 

Może wieczorem coś się ruszy? :o

 

cześć :)

 

http://www.zpw.pl/fotky/humor/kawaly/robal.gif

 

 

ładna pogoda, to forumowicze pracują na budowach ;)

 

mi udało się zamontować 5szt 10 metrowych spustów do rynien, teraz może padać - woda poleci daleko od domku :)

 

U nas zimno, i w sumie nie mam co robić na budowie :roll:

U mnie na razie leci po ścianie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi udało się zamontować 5szt 10 metrowych spustów do rynien, teraz może padać - woda poleci daleko od domku :)

 

U nas zimno, i w sumie nie mam co robić na budowie :roll:

U mnie na razie leci po ścianie :evil:

 

a dziś była ładna i ciepła niedziela we Wrocławiu. Kupiłem z rana w castoramie 50mb rury do odwodnienia fi100mm, żebyś widział miny jak wiozłem "mini" kłębek przymocowany praktycznie za tylna klapa autka - do środka nie było szans aby ją wcisnąć :) Przez 15km wlekłem się max 40km/godz i za mną sznur mrugających nerwusów 8) Tynki praktycznie już mi wyschły i miałeś dosyć chlapania po ścianach, teraz może nie jest pięknie lecz koniec z bryzgami na murze :)

 

Na wiosnę po ociepleniu założę normalne spusty rynnowe, a te rury pójdą do zrobienia opaski wokół domu - oj będzie kopania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi udało się zamontować 5szt 10 metrowych spustów do rynien, teraz może padać - woda poleci daleko od domku :)

 

U nas zimno, i w sumie nie mam co robić na budowie :roll:

U mnie na razie leci po ścianie :evil:

 

a dziś była ładna i ciepła niedziela we Wrocławiu. Kupiłem z rana w castoramie 50mb rury do odwodnienia fi100mm, żebyś widział miny jak wiozłem "mini" kłębek przymocowany praktycznie za tylna klapa autka - do środka nie było szans aby ją wcisnąć :) Przez 15km wlekłem się max 40km/godz i za mną sznur mrugających nerwusów 8) Tynki praktycznie już mi wyschły i miałeś dosyć chlapania po ścianach, teraz może nie jest pięknie lecz koniec z bryzgami na murze :)

 

Na wiosnę po ociepleniu założę normalne spusty rynnowe, a te rury pójdą do zrobienia opaski wokół domu - oj będzie kopania...

 

100 m. od morza było około zera :-? l robaczki prawie zamarzły i musieliśmy je grzać w kieszeni :D Pare kutrów wyruszyło jednak w morze i jest swieża rybka na kolacje :D

U mnie chyba zrezygnuje z drenażu bo woda szybko znika, ale to się jeszcze zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba zrezygnuje z drenażu bo woda szybko znika, ale to się jeszcze zobaczy.

 

szczęśliwiec... mam od 50 do 80cm humusu, ziemia klasy I, a poniżej glina z kamieniami - woda stoi i stoi... Docelowo cały ogród chcę zdrenować i puścić to wszystko do studni chłonnej.

 

U mnie tylko 10-30 cm, potem piach i piach i piach :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem. :lol:

 

Stuk zgrałem sobie materiały z linków, które mi podesłałeś - ciekawe są

 

Dobra jak tam weekend.

 

W sobote urodziny brata, w niedziele wędkowanie i potem odsypianie wędkowania.

 

Ja dziś pozbieram wszystkie faktury i siadam z żoną przed kompem i próbujemy szukać co możemy odliczyć.

Stukowa znalazła sporo temetów na Forum na temat odliczenia podatku vat od materiałów budowlanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez fotoradary.

 

Na odcinku Polkowice Lubin (15km) postawili 4 słownie cztery sztuki. :o

 

Pieszczotliwa nazwa mojej córki Jednooki Kolega :evil:

U nas postawili na każdej wylotówce z miasta , ale aparaciki mają tylko 2 więc je przekładają, i nigdy nie wiadomo gdzie akurat jest zamontowany 8)

 

I nowy numer straży gminnej: stawiają przenośne foto radary za tymi stacjonarnymi, człowike zwalnia potem rura bo go wyminął i ZOONK, błysk w oczach i prezent gotowy :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...