Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

 

Streszczenie:Sensacja roku! Pojawiła się przedstawicielka refdakcji EDZIA!!!Wszyscy się wystraszyli, że to w sprawie zamknięcie RW!!!!! :o

Ale wszystko dobrze się skończyło!

JMW nie uznaje photoschopu :wink: Arek przytargał białe futerko, aby nam pupy nie zmarzły!

Potem zamieszanie z rankingiem, a raczej z jego brakiem :roll: Ja zrobiłem z błędem, ale Ania czuwała i poprawiła!!!

Witam,

No kurka wodna, i siem dowiedziałam, że taka straszna jestem :( ...po co ja tu wdepnęłam :roll:

 

Cóż wyszłam z wprawy RW i zanim zdążyłam wkleic rekordum i streszczenie napisać...Stuk zrobił to za mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

 

Streszczenie:Sensacja roku! Pojawiła się przedstawicielka refdakcji EDZIA!!!Wszyscy się wystraszyli, że to w sprawie zamknięcie RW!!!!! :o

Ale wszystko dobrze się skończyło!

JMW nie uznaje photoschopu :wink: Arek przytargał białe futerko, aby nam pupy nie zmarzły!

Potem zamieszanie z rankingiem, a raczej z jego brakiem :roll: Ja zrobiłem z błędem, ale Ania czuwała i poprawiła!!!

Witam,

No kurka wodna, i siem dowiedziałam, że taka straszna jestem :( ...po co ja tu wdepnęłam :roll:

 

Cóż wyszłam z wprawy RW i zanim zdążyłam wkleic rekordum i streszczenie napisać...Stuk zrobił to za mnie :D

 

nooo...

Edzia jest przemiła i przesympatyczna 8)

i bać się nie należy :lol:

 

P.S.

Edzia skleroza? :o

pozdrowienia dla M. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuku - gacie!

 

http://img.interia.pl/sport/nimg/t/j/Goly_milosci_3147447.jpg

 

No i coby się podlizać Arcydyrekcji, powtórzę post z poprzedniej stgrony:

Młodzieży czyni się wiadomym, że to nie jest żadna Edzia, tylko Arcydyrekcja forum.

Chylę czoła przed Arcydyrekcją!!!! Takie ludzie, takie ludzie do nas zawitali...

Małolaty... odwalać piwniczkę!!!

 

PS. Na życzenie Arcydyrekcji to my tą teściową ... no, przeszkadzać więcej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...