Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

A mnie się wyświetla :roll:

 

Stuku, widzę że na Ciebie zawsze można liczyć...

 

ja niestety uciekam do wyrka :)

 

Dobranoc

 

http://bi.gazeta.pl/im/1/5333/z5333971X.jpg

Super!

Szkoda , że lecisz :-? miałem o cos zapytac w sprawie jazdy konnej :D

 

Ciekawe co takiego w jeździe konnej Cię zaciekawiło, co???

Bo jeśli to jak wyglądam na koniu, to w wątku jazda konna som dokumenty na to :roll: [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wyświetla :roll:

 

Stuku, widzę że na Ciebie zawsze można liczyć...

 

ja niestety uciekam do wyrka :)

 

Dobranoc

 

http://bi.gazeta.pl/im/1/5333/z5333971X.jpg

Super!

Szkoda , że lecisz :-? miałem o cos zapytac w sprawie jazdy konnej :D

 

Ciekawe co takiego w jeździe konnej Cię zaciekawiło, co???

Bo jeśli to jak wyglądam na koniu, to w wątku jazda konna som dokumenty na to :roll: [/url]

 

Chodzi o to, że czy to dobry pomysł na rocznice ślubu/urodziny dla żony?

Wykupić jazdę konną i pośmigać po lecie lub po padole/padaczce/padoku?(nie pamiętam :roll: )

żona w życiu nie siedziała na koniu :oops: :roll: ja ze dwa razy, ale ogólnie bysmy zaczynali od podstaw. I czy to wypali i czy się nie poazabijamy i czy wrócimy cali z tego lasu?

A może lepiej od kucyków zacząć?Lub od wielbłądów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuku - dobry pomysł pod warunkiem, że:

- żonkę na widok konia nie paraliżuje i czy tak z zasady nie boi się tych dość sporych zwierzów.

 

Jeśli nie, to warto zacząć od nauki jazdy na padoku, na lonży. I się okaże czy to to jest to, co Stukowa lubi najbardziej 8) Można jeszcze znaleźć jakieś gospodarstwo z baaardzo spokojnymi końmi i stępem wolniutko pojechać w teren. Ogladanie świata z końskiego grzbietu jest świetną sprawą.

 

Jesli tak, to taniec towarzyski, bo gdzieś o tym pisałeś, jest dobrym pomysłem; myśmy z chłopem też tańczyli. Fajnie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuku - dobry pomysł pod warunkiem, że:

- żonkę na widok konia nie paraliżuje i czy tak z zasady nie boi się tych dość sporych zwierzów.

 

Jeśli nie, to warto zacząć od nauki jazdy na padoku, na lonży. I się okaże czy to to jest to, co Stukowa lubi najbardziej 8) Można jeszcze znaleźć jakieś gospodarstwo z baaardzo spokojnymi końmi i stępem wolniutko pojechać w teren. Ogladanie świata z końskiego grzbietu jest świetną sprawą.

 

Jesli tak, to taniec towarzyski, bo gdzieś o tym pisałeś, jest dobrym pomysłem; myśmy z chłopem też tańczyli. Fajnie było :)

 

Ja tam uwielbiam takie wyzwania!!!!!! Dreszczyk emocji!!!! Spadne nie spadne? Zgine nie zgine? Złamie kark czy nie złamie?

Ale coś czuje że żona boi się takich dużych zwierząt :o :o (nie wiem dlaczego?

I pewnie nie zgodziłaby sie abyśmy sami wyruszyli w teren?!

 

A kurs tańca staram się omijać z daleka :lol: i wymyslam inne możliwe sposoby na prezent! Byle nie tańczyć!!!!!!!!!!!!! :-?

Coś gadała o wspólnym wypadzie do SPA? A do licha co ja bym miał tam robić? :o włosy na plecach gorącym woskiem golił? :lol: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno gdzieś w necie jest strona z nietypowymi prezentami... sporóbuję jej poszukać

 

są tam takie "prezenty" jak jazda autem/bolidem??? na zamkniętym torze

skoki ze spadochronem itp. :)

 

Jak nietypowe to dla mnie?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Albo dla siebie wezme szybkiego rumaka, a dla żonki:kucyka lub oślice :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...