Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

Pływaliśmy na Szyprze czy Szypr jak to się tam mówi i na jakimś DAR-xx numeru nie pamiętam :)

 

Rybka po złowieniu była od razu filetowana na stateczku. Filmik z filetowania też mam i zdjęcia jak coś to podeśle :)

 

I do dziś w zamrażalce są porcyjki rybki która prawie co tydzień ląduje na talerzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rankingum Rekordum:

 

1. jea - 339

2. Jajcek - 332

3. inż. Mamoń - 290

4. Mikopiko - 234

5. ILA66 - 233

6. Olkalybowa - 203

7. SławekD-żonka - 202

8. verunia - 177

9. Joanna i Janusz - 143

10. kze - 136

11. Whisper - 120

12. frosia - 113

13. Ania Wiśniewska - 108

14. stukpuk - 104

15.fizyk - 103

16. Majka - 98

17. retrofood - 97

18. kasztanka - 94

19. maksiu - 88

20. teska - 78

21. pp, aniawmuratorze - 66

23. andre59 - 59

24. Ew-ka - 57

25. Sonika - 53

26. badi - 52

27. wartownik - 47

28. kaśka maciej, monka - 45

30. andrzejka - 44

31. Maxtorka - 43

32. Aga J.G - 41

33. żaba gonia - 40

34. Moniś - 36

35. facio - 35

36. Trini - 34

37. Nefer, ullerowa, tola - 31

40. markus_gdynia, Jezier - 30

42. Witos - 27

43. andzik.78 - 26

44. jamles, gaweł - 25

46. &M&W - 24

47. marcel2000, magi, - 23

49. braza - 22

50. beti555 - 21

51. Funia, monikach - 20

53. arek_sp - 19

54. mati_sowee, marjucha - 18

56. dragasia - 17

57. Sylvia1, krys1 - 16

59.TMK - 15

60. Agniesia, Karolka, joola, mundziai - 14

64. dompodsosnami - 13

65. Darex - 12

66. anetina - 11

67. Jane, Wojty, Prymasek, malka, cieszynianka - 10

71. kasia64, duende, ania, mayland, Zygul - 9

77. kolia, Zielonooka, kropeczka27 - 8

80. edzia - 7

81. Januszz, tabaluga1, Ya - 6

83. lafcadio, Paty, ave!, ewuś, DorciaIQ, ajri, pablitoo, tomkwas - 5

92. Pawson, jabko, D&R, Anisia, - 4

96. damiangajda, Jacek69, Daria, Agacka, DARIO2 - 3

101. alibabka, Baba_budowniczy, Gryfpc, iwozelka, CAEN, Słoneczko, arcobalstary eno, Jola i Jarek, lbryndal, mbz , Hocki_Klocki, coolibeer - 2

113. xrrr82, Dagi, Gość, Jolka, modulor, Olka, Molly, A-g-n-e-s, Osowa, jolana, Mychalina, Maluszek, ArtiW, Beatka i Paweł, S_a_r_a_21, kuleczka, Anoleiz, agnieszkakusi, bobowa budowniczowa, AMTLA, Adamol, Celinka i Maciek, Petrus_es, - 1

 

 

Prace wykończeniowe oprawa okien sama przyjemność

 

Rybka lubi pływać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływaliśmy na Szyprze czy Szypr jak to się tam mówi i na jakimś DAR-xx numeru nie pamiętam :)

 

Rybka po złowieniu była od razu filetowana na stateczku. Filmik z filetowania też mam i zdjęcia jak coś to podeśle :)

 

I do dziś w zamrażalce są porcyjki rybki która prawie co tydzień ląduje na talerzu :)

Chyba szyper :wink:

Ja nie mam filmików bo nie ma komu kręcić :-?

 

A na jakie pilkery brały? Głęboko łowiliście?

U nas w Ustce łowimy na 20-40m, więc pilkery 100-150 wystarczają.Zaczepów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapałem na 150 kolor od samego początku niebieski po czym po 5 dniach łowienia stał się srebrny bo farba się starła. Do tego zakładałem 3 przywieszki koloru pomarańczowego i były 2 dni w któych łowiłem 2 albo 3 na raz jak trafiliśmy w jakieś stadko. A łowiliśmy na 40 średnio za każdym razem bo na płytkich nie brały. W przyszłym roku też się wybieram w czerwcu na 5 dni na łowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapałem na 150 kolor od samego początku niebieski po czym po 5 dniach łowienia stał się srebrny bo farba się starła. Do tego zakładałem 3 przywieszki koloru pomarańczowego i były 2 dni w któych łowiłem 2 albo 3 na raz jak trafiliśmy w jakieś stadko. A łowiliśmy na 40 średnio za każdym razem bo na płytkich nie brały. W przyszłym roku też się wybieram w czerwcu na 5 dni na łowy.

 

I też z tej samej łajby?Może i ja bym sią zaokrętował :roll:

Miałeś swój sprzęt?

Ja jutro wyruszam z Ustki z kutra UST-20. Po tym sztormie stulecia podobno nieźle skubie.

Moje pilkery miały to samo, kilka wyjazdów i są srebrne, ale chyba i tak kolr ma tutaj najmniejsze znaczenie(na 40 i tak jest ciemno jak w d.......) prędzęj jego kształt. A łowiłeś może na te łamane parsoliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapałem na 150 kolor od samego początku niebieski po czym po 5 dniach łowienia stał się srebrny bo farba się starła. Do tego zakładałem 3 przywieszki koloru pomarańczowego i były 2 dni w któych łowiłem 2 albo 3 na raz jak trafiliśmy w jakieś stadko. A łowiliśmy na 40 średnio za każdym razem bo na płytkich nie brały. W przyszłym roku też się wybieram w czerwcu na 5 dni na łowy.

 

I też z tej samej łajby?Może i ja bym sią zaokrętował :roll:

Miałeś swój sprzęt?

Ja jutro wyruszam z Ustki z kutra UST-20. Po tym sztormie stulecia podobno nieźle skubie.

Moje pilkery miały to samo, kilka wyjazdów i są srebrne, ale chyba i tak kolr ma tutaj najmniejsze znaczenie(na 40 i tak jest ciemno jak w d.......) prędzęj jego kształt. A łowiłeś może na te łamane parsoliki?

 

Powiem ci że pływaliśmy 3 łajbami. 2 pamiętam a tej trzeciej nie ale na każdej łajbie inaczej się łowiło. Zależało to od Szypra jak pływał i czy chciał napłynąć na jakieś stadko czy nie. Na jednym często zmieniał kurs i miejsce. Na przykład na Dar-30 na jednym postoju złowiłem 8 ryb a na już następnym nic. Był dzień że od 6 rano do 10 nic nie złowiłem. Więc zależy od Szypra który ma pojęcie i chce żebyś złowił czy nie. Na drugim statku nic nam nie szło to podszedł do nas Szyper wygiął mi pilkera w jedną i druga stronę i rzucił po czym nie mineły 2 minuty i wyciągnął 3 kilowego dorsza. O jakich parasolkach mówisz? mówisz o tych ala pilkerach z tą substancją fluorescencyjną? Jeśli tak to byli tacy którzy próbowali i nic nie łowili na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapałem na 150 kolor od samego początku niebieski po czym po 5 dniach łowienia stał się srebrny bo farba się starła. Do tego zakładałem 3 przywieszki koloru pomarańczowego i były 2 dni w któych łowiłem 2 albo 3 na raz jak trafiliśmy w jakieś stadko. A łowiliśmy na 40 średnio za każdym razem bo na płytkich nie brały. W przyszłym roku też się wybieram w czerwcu na 5 dni na łowy.

 

I też z tej samej łajby?Może i ja bym sią zaokrętował :roll:

Miałeś swój sprzęt?

Ja jutro wyruszam z Ustki z kutra UST-20. Po tym sztormie stulecia podobno nieźle skubie.

Moje pilkery miały to samo, kilka wyjazdów i są srebrne, ale chyba i tak kolr ma tutaj najmniejsze znaczenie(na 40 i tak jest ciemno jak w d.......) prędzęj jego kształt. A łowiłeś może na te łamane parsoliki?

 

Powiem ci że pływaliśmy 3 łajbami. 2 pamiętam a tej trzeciej nie ale na każdej łajbie inaczej się łowiło. Zależało to od Szypra jak pływał i czy chciał napłynąć na jakieś stadko czy nie. Na jednym często zmieniał kurs i miejsce. Na przykład na Dar-30 na jednym postoju złowiłem 8 ryb a na już następnym nic. Był dzień że od 6 rano do 10 nic nie złowiłem. Więc zależy od Szypra który ma pojęcie i chce żebyś złowił czy nie. Na drugim statku nic nam nie szło to podszedł do nas Szyper wygiął mi pilkera w jedną i druga stronę i rzucił po czym nie mineły 2 minuty i wyciągnął 3 kilowego dorsza. O jakich parasolkach mówisz? mówisz o tych ala pilkerach z tą substancją fluorescencyjną? Jeśli tak to byli tacy którzy próbowali i nic nie łowili na to.

 

Parasolki to są te http://www.allegro.pl/item772822966_pilker_pilkery_mega_zestaw_nr_1_na_dorsza.html

One podczas uderzania o dno klikają/stukająale jeszcze nimi nie łowiłem.

Ja zrobiłem wywiad wśród usteckich kutrów i padło właśnie na ten UST-20 i ładnie połapałem(pierwszy raz 51 sztuk) :roll: dlatego nie szukam innych i pływam tylko na nim.

Zawsze dają mi znać czy coś bierze? Wczoraj kupiłem na próbę takiego wygiętego pilkera(dla mnie był za mało wygięty więc go jeszcze podgiołem, sam ołów)i zobaczymy jutro jak się spisze!?

Mój szyper zna się na swoim fachu, jak narazie nas nie zawiódł, szuka takich ławic,że potrafimy dryfować przez godz lub 1,5 godz i cały czas są brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajta!

 

nie nudzi się wam tak miesiącami o tych smierdzących rybach?

 

śmierdzące czy nie ale smaczne :) krótko i na temat.

 

Przynajmniej wiem co jem a nie takie śmierdzielstwo ze sklepu

 

Nie po to wymyślono wędki i pilkery :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak już wspomniałem sklepy rybne są dla kobiet i małych dzieci :lol: :lol: :lol: (ale zaraz mi się oberwie od dziewczyn z RW) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.......wszystko przygotowane:

-buty wypastowane

-pilkery schowane do plecaka

-bateri się ładują

-przywieszki rozplątane

-awiomarin zakupiony :roll:

 

Nic tylko jeszcze poczytać prasę fachową 8) i na..........wątłusze!!!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieję ,że łajba nie zatonie i jeszcze was troszkę pomeczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...